Wakacyjna Anna Wendzikowska kusi w sieci. W tych strojach kąpielowych wygląda obłędnie!

Anna Wendzikowska zachwyciła figurą, pozując w strojach kąpielowych! Dziennikarka zatęskniła za wakacyjną aurą i wraz z córkami wybrała się na krótki, zagraniczny wypad. Zdjęcia z eskapady już trafiły do sieci, a internauci nie mogli pozostawić ich bez słowa komentarza. "Jak Venus", "Wow, ale figura" - można przeczytać pod najnowszymi fotkami aktorki.

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym

Kto zatęsknił za wakacjami, powinien odwiedzić Instagram Anny Wendzikowskiej! Piękna dziennikarka, która słynie również ze swojego zamiłowania do podróży, postanowiła bowiem udać się wraz z córkami na krótki urlop. Wendzikowska wybrała się więc do Dominikany, a zdjęciami z eskapady reporterka znana m.in. z „Dzień Dobry TVN” chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Na jej instagramowy profil właśnie trafiły kolejne fotografie, na których ich bohaterka zachwyca figurą, pozując m.in. w strojach kąpielowych.

Anna Wendzikowska na Instagramie

Nowe zdjęcia Anny Wendzikowskiej z miejsca skradły serca internautów obserwujących jej profile w sieci. Dowód? Mnóstwo wirtualnych „serduszek” i wiele komplementów pod każdym postem gwiazdy.

O wow, ale figura,

Dziewczynki są super, a Ty Aniu wyglądasz świetnie!

Jak Venus, piękne kadry,

Przepięknie! Jesteś dowodem na to, że kobieta może wszystko!

Wygląda pani zjawiskowo

– można przeczytać w komentarzach.

Anna Wendzikowska to dziennikarka i aktorka, którą widzowie mogli podziwiać m.in. w „M jak Miłość”. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch córek – Kornelii i Antoniny, a o tym, że z sukcesem łączy życie prywatne i zawodowe, świadczyć mogą publikowane przez nią kadry. Anna Wendzikowska dba bowiem o to, by na jej Instagramie raz po raz pojawiały się coraz to nowe zdjęcia zdradzające, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Jedno pozostaje niezmienne – na każdej fotografii gwiazda czaruje wyglądem! W którym wydaniu podoba się wam najbardziej?

Anna Wendzikowska na odważnej fotografii. Pokazała za dużo?
Anna Wendzikowska opublikowała na swoim Instagramie kolejny kadry ze swoich treningów tańca na rurze. Aktorka znana między innymi z serialu „M jak miłość” pochwaliła się internautom...

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Wakacyjna Anna Wendzikowska kusi w sieci. W tych strojach kąpielowych wygląda obłędnie! to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze