Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" nie pojawili się razem na imprezie karnawałowej. Lawina spekulacji w sieci

Waldemar i Dorota to para doskonale znana widzom programu "Rolnik szuka żony". W miniony weekend uczestnik show sam bawił się na imprezie karnawałowej. Dlaczego jego partnerka nie pojawiła się razem z "Waldim"?

„Rolnik szuka żony”. Waledemar i Dorota po programie

Uczestnicy takich programów, jak: „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior” w miniony weekend razem bawili się na imprezie karnawałowej! Goście zameldowali się na balu organizowanym w jednym z hoteli mieszczących się w Skarżysku-Kamiennej. Na sali wspólnie biesiadowali m.in.:

  • Elżbieta Czabator, Anna Michalska (z „RszŻ”)
  • Anna Ziemba, Józef Raciniewski, Piotr Hubert Langfort (z „SM”),
  • Krystyna Wolfort, Marzena Buczek (z „The Voice Senior”).

Z zaproszenia skorzystał również Waldemar Gilas, który wystąpił w minionej edycji „Rolnika…”. U jego boku zabrakło jednak Doroty, z którą mężczyzna jest w związku. To uruchomiło falę domysłów oraz komentarzy, na które obydwoje szybko zareagowali.

Waldemar z „Rolnik szuka żony 10” komentuje samotne wyjście

Waldemar wziął udział w jubileuszowej edycji „Rolnika…”. Przed kamerami poznał Ewę Kryzę i to właśnie z nią kontynuował show. Czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest im jednak pisana. 41-latek zakończył więc ten etap i odnowił znajomość z Dorotą. Obecnie zakochani poważnie myślą o przyszłości – w planie jest wspólne zamieszkanie!

Waldemar i Dorota z "Rolnika..." myślą o wspólnej przyszłości. Uczestnik show sporo zdradził w sieci!
Fani programu: "Rolnik szuka żony" doskonale znają Waldemara i jego partnerkę - Dorotę. Ostatnio uczestnik show zorganizował na Instagramie spotkanie z internautami. Wówczas sporo opowiedział o związku! Co dokładnie wyjawił?

Nic więc dziwnego, że brak Doroty na karnawałowym balu wzbudził zainteresowanie internautów. Niektórzy, komentując nowy post opublikowany przez „Waldiego” na Instagramie, wprost pytali o towarzyszkę rolnika:

A gdzie Dorota?

Waldi sam na salonach.

A gdzie ty sam balujesz bez Dorotki?

W pewnym momencie głos zabrała „wywołana do tablicy” partnerka Waldemara. Tak odpisała na jeden z komentarzy:

A czy to zawsze trzeba iść na imprezę z 2 połówką ? Nie zawsze jest możliwość.

Jej wpis uzupełnił Waldemar, dodając:

(…) My sobie ufamy, a druga sprawa: nie zawsze, jak Dorotka napisała, jest możliwość razem się pojawić. I nic w tym dziwnego dla mnie, że czasem z powodu nieprzewidywalnego zdarzenia trzeba samemu wyjść.

Oglądaliście odcinki programu: „Rolnik szuka żony” z udziałem Waldemara i Doroty?

W "Rolniku..." tworzyła parę z Adrianem. Teraz Ilona opublikowała kadr z nowym partnerem!
Ilona Kurzeja już jakiś czas temu rozstała się z Adrianem Berkowiczem. Teraz uczestniczka 6. edycji programu: "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wraz z nowym partnerem - jak wygląda jej wybranek?

Oceń ten artykuł 0 0