Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" są razem? Uczestniczka show zabrała głos w sieci

Dorota i Waldemar poznali się dzięki programowi: "Rolnik szuka żony". Czy teraz są razem? Uczestniczka show opublikowała na Instagramie nowy wpis.

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony 10”

Waldemar i Dorota z programu: „Rolnik szuka żony” niezmiennie wzbudzają spore zainteresowanie widzów. Chociaż od emisji odcinków z ich udziałem minęło już kilka miesięcy, to fani randkowego formatu chętnie sprawdzają, jak potoczyły się ich dalsze losy. Przypomnijmy: najpierw Waldemar Gilas był wyraźnie zainteresowany Ewą, z którą kontynuował show. W finale jednak okazało się, że ich drogi się rozeszły, a „Waldi” odnowił znajomość z drugą kandydatką. W wywiadach i wystąpieniach zakochani zapewniali, że chcą rozwijać uczucie, które ich połączyło. Dorota i Waldemar razem z synami z poprzednich związków udali się m.in. na wyjazd w góry, a także wprost mówili o wspólnym zamieszkaniu.

Uczestnicy „RszŻ 10” działają w mediach społecznościowych. Niedawna aktywność Doroty mocno zaniepokoiła internautów obserwujących jej profil na Instagramie. Kobieta zamieszczała tam treści, które niektórym użytkownikom sieci kojarzyły się z problemami w związku. Teraz sympatyczna blondynka znów dodała enigmatyczny wpis.

Dorota i Waldemar z „Rolnik szuka żony 10” po programie

Dorota z programu „Rolnik szuka żony 10” prowadzi konto na Instagramie dostępne dla osób, które kliknęły przycisk „obserwuj”. To właśnie ich oczom ukazała się nowa relacja, w której Dorota zacytowała fragment utworu pt.: „Opary”:

Popatrz na me oczy zmęczone, jak to miasto by rano wstać. Znowu brak mi sił. Tyle na głowie, znowu nie mogę zasnąć, a wszystko i tak zmieni się pył.

Czy Waldemar i Dorota są razem po programie? Tego na razie nie wiadomo, gdyż ani rolnik, ani jego wybranka oficjalnie nie odnieśli się do takich doniesień.

Uczestniczka "Rolnika..." niedawno urodziła córkę. Teraz pokazała rozkoszne zdjęcie! "Nasza trójeczka w komplecie"
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony" niedawno powitali na świecie córkę. Dziewczynka ma dwójkę starszego rodzeństwa! Dumna mama opublikowała na Instagramie najnowsze zdjęcie pociech.

Oceń ten artykuł 0 0