Waldemar z "Rolnik szuka żony" bawił się na urodzinach tajemniczej koleżanki. Wyciekły ich wspólne zdjęcia

Dorota i Waldemar z programu: "Rolnik szuka żony" poznali się przed telewizyjnymi kamerami. W ostatnim czasie uczestnicy show nie publikują jednak wspólnych zdjęć. W sieci pojawiły się za to fotografie ukazujące mężczyznę w towarzystwie tajemniczej koleżanki.

„Rolnik szuka żony 10”. Czy Waldemar i Dorota są razem po programie?

Uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony” cieszą się sporym zainteresowaniem widzów jeszcze na długo po emisji odcinków z ich udziałem. Tak jest m.in. w przypadku Waldemara i Doroty – pary znanej z 10. edycji „RszŻ”. Przypomnijmy: najpierw mężczyzna był wyraźnie zainteresowany Ewą Kryzą, a pozostałe dwie panie szybko opuściły jego gospodarstwo. W finale okazało się jednak, że między „Waldim” a jego nową znajomą zaczęło się psuć. Mało tego, doszło do mocnego rozluźnienia stosunków, a Gilas odnowił kontakt właśnie z Dorotą

.

Czy Waldemar i Dorota są razem po programie? To pytanie, które coraz częściej może pojawiać się w głowach fanów popularnego formatu. Tuż po zakończeniu emisji show zakochani często pojawiali się wspólnie w mediach, a na Instagramie publikowali romantyczne  zdjęcia i nagrania. Dziś próżno szukać nowych publikacji przedstawiających rolnika i jego partnerkę w duecie. Mało tego – w sieci pojawiły się fotografie ukazujące Waldka będącego blisko pewnej blondynki.

Waldemar z „Rolnik szuka żony 10” na nowych zdjęciach

Waldemar z 10. sezonu „Rolnika…” stał się jednym z bohaterów zdjęć powstałych na spotkaniu, w którym uczestniczył także inny bohater show: Adam Kraśko. Na ujęciach Gilas pozował, będąc blisko pewnej blondynki. Widać, że wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Przesuń w prawo.

Sam Waldemar nie odniósł się do tego wydarzenia. Niedawno zamieścił za to niepokojący wpis:

Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym (…) nigdy nie dogodzisz.

Wcześniej głos zabrała także Dorota, która opatrzyła nowe zdjęcie enigmatycznym komentarzem:

Pozwól ludziom gadać, szemrać i krytykować. To, co mówią lub myślą, nie ma z tobą nic wspólnego. Zachowaj dystans. Masz prawo być sobą bez względu na sytuację. Życie stopniowo uczy, od kogo powinniśmy trzymać się z daleka.

Jak myślicie, jak potoczyły się dalsze losy Waldemara i Doroty?

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnika..." zbierają gratulacje. Uczestnicy show celebrują ważny czas!
Uczestnicy programu: "Rolnik szuka żony" cieszą się dużym zainteresowaniem fanów show. W ostatnim czasie sporo komentarzy pojawiło się pod najnowszym zdjęciem ukazującym bohaterów 2. odsłony hitu TVP. Anna i Grzegorz Bardowscy...

Oceń ten artykuł 0 0