Waldemar z "Rolnik szuka żony" podsumowany przez Dorotę. Wymowny komentarz uczestniczki show

Waldemar z 10. sezonu: "Rolnik szuka żony" nie cieszy się sympatią widzów. W sieci raz po raz pojawiają się rozmaite komentarze dotyczące jego zachowania. Odpowiedzi na jeden takich wpisów udzieliła jedna z "odrzuconych" kandydatek mężczyzny - Dorota. Co dokładnie napisała?

Waldemar i Ewa razem w programie „Rolnik szuka żony 10”

Nie ulega wątpliwości, że 10. sezon programu: „Rolnik szuka żony” zostanie w pamięci widzów jeszcze przez długi czas. Uczestnicy dbają o to, by na „szklanym ekranie” nie było nudy, a każdy nowy odcinek jest szeroko komentowany przez widzów aktywnie działających w Internecie. Użytkownicy sieci szczegółowo śledzą również, jak potoczyły się losy bohaterów po show, a także sprawdzają, które pary przetrwały.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Uczestnicy 10. sezonu „Rolnik szuka żony” pod lupą internautów

Sporo emocji wśród odbiorców „Rolnika…” wzbudza Waldemar. 41-letni rolnik swoim zachowaniem niejednokrotnie „podpadł” fanom „RszŻ” – przyznał się bowiem do utrzymywania kontaktu z nową znajomą (robił to poza kamerami). Zdaniem niektórych „Waldi” nierówno traktował także goszczące u niego kandydatki, skupiając się głównie na Ewie. W minionym epizodzie mężczyzna dokonał wyboru – Waldemar ogłosił, że chce kontynuować projekt właśnie z ciemnowłosą wokalistką. Tym sposobem z programem pożegnała się Dorota. Słowa gospodarza mocno ją zasmuciły, a w oczach pojawiły się łzy. Finalnie Dorota życzyła jednak parze wszystkiego dobrego.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Czujni widzowie „dotarli” również na Instagram, a dokładniej – na profil Doroty. Pod najnowszym zdjęciem pojawiły się komentarze dotyczące jej udziału w show, a także Waldka. W pewnym momencie do dyskusji włączyła się sama zainteresowana.

Dorota z „Rolnik szuka żony 10” komentuje

Dorota z programu: „Rolnik szuka żony 10” niedawno pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem. W sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów oraz odniesień do telewizyjnej przygody sympatycznej blondynki:

Wyglądasz pięknie.

Super z pani kobieta, dużo zdrówka i miłości z osobą, która będzie na panią zasługiwała.

Proszę rozkwitać i cieszyć się z takiego obrotu spraw.

Matko, szkoda by było Pani dla Waldemara… Serio, serio.

Na ostatni z przytoczonych komentarzy odpowiedziała sama Dorota:

Nie oceniajmy ludzi tak pochopnie, bo jako człowiek jest cudownym człowiekiem, a TV pokazuje to, co chce pokazać, by była oglądalność. Nie zapominajmy o tym.

Kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek programu „Rolnik szuka żony 10”? Emisja w TVP 1 w niedzielę 26.11.2023 o godz. 21:15.

Co przyniesie nowy odcinek „Rolnika…”? 10. epizod pokaże, jak uczestnicy zostali przyjęci na rewizytach. Widzowie przekonają się o tym, włączając telewizyjną „Jedynkę” w niedzielny wieczór. Powtórka z kolei będzie dostępna online – program w Internecie można oglądać, korzystając z platformy vod.tvp.pl.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Produkcja "Rolnika..." reaguje na medialne doniesienia o ciąży jednej z uczestniczek. Dosadny komentarz obiegł sieć
Produkcja programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła zainterweniować w sprawie doniesień dotyczących jednej z uczestniczek show. W mediach społecznościowych pojawiło się specjalne oświadczenie skierowane do widzów.

Oceń ten artykuł 0 0