hity na MAXXa
hity na MAXXa

Waldemar z "Rolnik szuka żony" znów "narozrabiał"? Gorąco po emisji nowego odcinka show!

Co wydarzyło się w nowym odcinku programu: "Rolnik szuka żony"? Tym razem widzowie ostro skrytykowali zachowanie Waldemara i jego kandydatki: Ewy. Co tak nie spodobało się odbiorcom śledzącym 10. sezon show?

„Rolnik szuka żony 10”, odcinek 9. Emisja w TV i online. Co się wydarzyło? Powtórka

„Rolnik szuka żony” to jeden z najchętniej oglądanych programów TVP. O której godzinie można zobaczyć nowe odcinki? Epizody premierowo są pokazywane widzom w niedziele o godz. 21:15. Powtórki z kolei są dostępne w Internecie – na platformie vod.tvp.pl. 10. sezon i jego uczestnicy zapewne na długo zapiszą się w pamięci odbiorców. Wszystko za sprawą zachowań, które zarejestrowały kamery. Co wydarzyło się w nowym odcinku? 9. odsłona show przyniosła odpowiedź na pytanie o to, kogo wybrali: Agnieszka, Anna, Artur, Dariusz oraz Waldemar. Wiele emocji wśród fanów „RszŻ” wzbudziło zachowanie ostatniego z wymienionych panów. „Waldi” po raz kolejny „podpadł” bowiem publiczności.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Kogo wybrał Waldemar z „Rolnik szuka żony 10”?

Waldemar z programu: „Rolnik szuka żony 10” od samego początku jest pod baczną obserwacją odbiorców. Wszystko za sprawą swojej prezentacji. Przypomnijmy: Waldek przyznał się reżyserowi, że nawiązał kontakt z osobą spoza programu. Finalnie zdecydował się ukrócić tę znajomość, skupiając się na kandydatkach: Annie, Dorocie i Ewie. Sposób, w jaki traktował panie, nie do końca przypadł do gustu widzom. Mężczyzna niejednokrotnie mylił ich imiona, a – będąc z Ewą na randce – wspomniał m.in. o kwestiach wizualnych, które dla niego są bardzo istotne. Kogo wybrał Waldemar? Decyzją rolnika z gospodarstwem pożegnała się Dorota, która przyjęła to ze łzami w oczach. Wyjazd kobiety wywołał płacz również u samego rolnika i Ewy.

Nie spotkałem wcześniej takiej osoby, jak Dorota: tak szczerej, tak życzliwej, tak kochanej… - mówił do kamery wyraźnie poruszony rolnik.

Oglądający 9. epizod byli także świadkami osobistej wymiany zdań między Waldemarem a Ewą. Podczas tej rozmowy uczestnik show po raz kolejny wspomniał o sposobie prezentacji pary w odcinkach. Nie ukrywał, że jest to dla niego bardzo ważne:

W naszej historii będzie ciekawie. Tylko ciekawe, czy nas polubią widzowie. To najbardziej oglądany program w telewizji. Więc wykorzystamy swój czas, który będziemy mieć ogólnie. Mam nadzieję, że to się wszystko będzie pozytywnie toczyć z odcinka na odcinek (…). Najważniejsze, żebyśmy w tym finale byli, że jesteśmy, nie?

Właśnie takie zachowanie Waldemara nie spotkało się z przychylnym przyjęciem internautów, którzy na Facebooku dzielili się swoimi przemyśleniami.

„Rolnik szuka żony 10”. Waldemar i Ewa pod ostrzałem widzów

Waldemar z programu: „Rolnik szuka żony 10” – zdaniem widzów – jest nieszczery. Niektórzy mieli także sporo zarzutów kierowanych w stronę jego wybranki:

Serio? Na tym polega uczucie, żeby się widzom podobało. Chyba jednak Waldi za dużo filmów oglądał.

Obydwoje mają straszne parcie na szkło. I to umawianie się, co mają powiedzieć (…).

No to aktorstwo pierwsza klasa, pod publikę zrobione. Kiedyś to był fajny program o poznawaniu, miłościach... A teraz....

Zero uczuć, jedynie gra z obu stron.

Żenada roku. I te teksty typu: ładnie wyglądamy razem, ciekawe jak to zmontują, czy nas widzowie polubią, no niczym rasowi aktorzy na planie filmowym.

Jak potoczą się dalsze losy uczestników show? Czy Waldemar i Ewa są razem po programie? Co przyniesie nowy odcinek? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem!

Wybory w nowym odcinku "Rolnik szuka żony". Waldemar doprowadził kandydatki do łez!
Nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony" upłynął pod znakiem wyborów i... zaskoczeń! Uczestnicy podjęli decyzje dotyczące ich przyszłości. Poniżej streszczenie 9. epizodu, który pojawił się w TV w niedzielę 19 listopada.

Oceń ten artykuł 0 0