"Warto walczyć o Polskę! Nie poddam się" – Marzia Gaggioli zgłosiła się na Eurowizję!

Marzia nie zamierzała przejść obojętnie obok inicjatywy polskich internautów, którzy chcieli, by włoska gwiazda sieci reprezentowała nasz kraj podczas tegorocznej Eurowizji! Zgłosiła swój najnowszy numer do eurowizyjnych eliminacji!

"I submitted my song to Eurovision Contest…" – napisała właśnie w języku angielskim Marzia Gaggioli na swoim Facebooku. "Nie poddam się! Warto walczyć o Polskę!" – dodała, cytując tytuł swojej najnowszej piosenki. To właśnie z utworem "Nie poddam się" Gaggioli chce reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji w Kijowie.Udział Gaggioli w polskich eliminacjach do Eurowizji może okazać się problematyczny. Nowy regulamin konkursu zaznacza bowiem, że o reprezentowanie naszego kraju mogą ubiegać się jedynie osoby posiadające polskie obywatelstwo – którego niestety włoska artystka nie ma. Fani artystki apelują jednak do Telewizji Polskiej, by ten konkretny zapis w regulaminie został zmieniony.

Oceń ten artykuł 2 9

Ogólna ocena "Warto walczyć o Polskę! Nie poddam się" – Marzia Gaggioli zgłosiła się na Eurowizję! to: 18% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.