Ważne chwile u Lewandowskich. Od tego wszystko się zaczęło! Anna Lewandowska pokazała niepublikowane dotąd kadry sprzed lat

Anna Lewandowska sięgnęła do pudełka z archiwalnymi fotografiami, a dwie z nich pokazała także internautom. Piękna trenerka zdradziła, że wspomniane ujęcia powstały w ważnych dla nich momentach - jakich? Odpowiedź poniżej!

Anna i Robert Lewandowscy – przeprowadzka do Hiszpanii

Anna i Robert Lewandowscy mają przed sobą intensywny czas! Znana para właśnie rozpoczęła akcję: „przeprowadzka”, a wszystko za sprawą zmian w życiu zawodowym piłkarza: „Lewy” został zawodnikiem klubu FC Barcelona! Wcześniej jego klubowym „domem” był Bayern Monachium, ale wszystko zmieniło się kilka tygodni temu – w połowie lipca potwierdziły się doniesienia o najgłośniejszym transferze piłkarskim ostatnich lat!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Obecnie Anna i Robert Lewandowscy zamykają sprawy w dotychczasowym miejscu zamieszkania i szykują się na „nowy start”. Ania Lewandowska podzieliła się m.in. nagraniem przedstawiającym wzruszające pożegnanie z Monachium, a teraz zdradziła, co znalazła podczas porządkowania rzeczy. W jednym z pudeł znalazły się pamiątkowe fotografie ukazujące zakochanych tuż po zaręczynach i w "ślubnym" wydaniu!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska kiedyś i dziś

Historia miłości Lewandowskich to prawdziwy materiał na film – w 2007 roku ówczesny piłkarz „Znicza Pruszków”, będąc na obozie sportowym, zwrócił uwagę na Annę Stachurską. Niedługo później Anna i Robert zostali parą, a ich znajomość rozwijała się w szybkim tempie. Cztery lata później – podczas wakacji na Malediwach, piłkarz poprosił ukochaną o rękę i został przyjęty. Ślub Anny i Roberta Lewandowskich odbył się 22 czerwca 2013 roku w podwarszawskim Serocku. Teraz trenerka powróciła pamięcią do ważnych dla niej chwil, publikując archiwalne fotografie.

Fot. InstaStory @annalewandowskahpba

Cóż znalazłam w pudle

– podpisała ujęcia Lewandowska, zaznaczając również, kiedy wykonano wspomniane fotografie.

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedną z najlepiej dobranych par w sportowym świecie; małżonkowie doczekali się również dwóch córek – Klary i Laury.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@annalewandowskahpba)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska w bikini na jachcie. Fani zachwyceni: "Ale widoki" [FOTO]
Anna Lewandowska podzieliła się kilkoma kadrami, na których pokazała swój relaks na Majorce. Uwagę fanów przykuło jednak zdjęcie w bikini. W komentarzach posypały się komplementy!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Ważne chwile u Lewandowskich. Od tego wszystko się zaczęło! Anna Lewandowska pokazała niepublikowane dotąd kadry sprzed lat to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze