Weronika Pawelec zapozowała bez biustonosza. Kadr zachwycił fanów [FOTO]

Weronika Pawelec podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym zapozowała bez biustonosza. Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo. "Twarz jedna na milion" - piszą w komentarzach.

Weronika Pawelec w "Top Model"

19-latka wzięła udział w niedawno zakończonym jedenastym sezonie "Top Model". Weronika Pawelec zgłosiła się do programu, aby spełnić swoje marzenia o karierze w świecie mody. Od razu przykuła uwagę widzów i jury nietuzinkowym wyglądem. Ostatecznie odpadła z show tuż przed wyjazdem na fashion week.

Mimo wszystko bardzo się cieszę, że tak daleko zaszłam. Wiem, że jeszcze dużo osiągnę

– napisała na Instagramie, chwilę po ogłoszeniu werdyktu.

Początkująca modelka cierpi na niedosłuch. Ponad dwa lata temu przeszła operację, która umożliwiła jej założenie aparatu słuchowego. Udział Weroniki w "Top Model" wywołał dyskusję na temat dostępności telewizji dla osób niesłyszących. Od pewnego momentu modowy show zaczął być tłumaczony na język migowy.

Weronika Pawelec na Instagramie

Choć uczestniczka "Top Model" odpadła z programu tuż przed etapem fashion weeku, to wciąż próbuje rozwinąć karierę w świecie mody. Oprócz tego Weronika Pawelec prężnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych – zwłaszcza na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 18 tysięcy osób.

Ostatnio 19-latka zaktualizowała swoją internetową bibliotekę zdjęć o czarno-biały kadr, na którym zapozowała topless. Na reakcję ze strony użytkowników sieci nie trzeba było czekać długo. Pod jej najnowszym postem natychmiast pojawiły się komplementy. A komentarzy wciąż przybywa!

Twarz jedna na milion

Wow, mega!

Super zdjęcie

– piszą zachwyceni obserwatorzy.

Klaudia Niescior podzieliła się nowiną. Internauci zachwyceni: "Brawo" [FOTO]
Klaudia Nieścior podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Zwycięzczyni "Top Model" trafiła na okładkę magazynu modowego. "Spełnienie marzeń" - mówi wprost 22-latka.

Oceń ten artykuł 0 0