Wersow i Friz wzięli ślub?! Od plotek huczy. Fani spekulują i wymieniają się "dowodami"

Ciąża nie jest jedyną tajemnicą, którą Wersow i Friz ukrywali przed fanami? Jedna z internautek zasugerowała na Twitterze, że para influencerów może już być po ślubie. W sieci rozpętała się dyskusja. Jak jest naprawdę? Oboje nie zabrali głosu w tej sprawie.

Wersow i Friz będą mieli dziecko

Weronika "Wersow" Sowa i Karol "Friz" Wiśniewski są parą od ponad 4 lat. Pod koniec wakacji 2021 roku influencerzy ogłosili fanom, że się zaręczyli. W minioną sobotę do sieci trafiły kolejne radosne wieści dotyczące ich związku. Werka wyznała w teledysku do piosenki "Ten jeden moment", że spodziewa się dziecka. Tym samym potwierdziła plotki, które już od jakiegoś czasu krążyły wśród internautów.

Wersow i Friz są już po ślubie? Tak sądzi jedna z internautek

Weronika półtora roku temu zaprzeczała, jakoby w najbliższym czasie miała wziąć ślub z Frizem. Oboje uważali wówczas, że muszą "nacieszyć się narzeczeństwem".

Jeszcze nie zajęliśmy się planowaniem i na razie też nie planujemy, z tego względu, że mamy teraz ważne sprawy. Karol rozpoczął swój nowy projekt, więc wszystko na spokojnie, na razie musimy nacieszyć się narzeczeństwem

– mówiła youtuberka we wrześniu 2021 roku.

Chociaż od tej wypowiedzi minęło już trochę czasu, to wśród internautów zaczęły krążyć plotki, że Sowa i Wiśniewski są już po ślubie. Wszystko dlatego, że influencerka niedawno potwierdziła ciążę. Jedna z użytkowniczek sieci postanowiła pokazać na Twitterze "dowody", które mogą oznaczać, że para influencerów wzięła ślub w tajemnicy przed fanami.

Plotki na temat ślubu Wersow i Friza. Takie "dowody" przedstawiają fani

W obszernym wpisie fanka Ekipy wymieniła w punktach wszystkie szczegóły, które – według niej – świadczą o tym, że youtuberzy się pobrali.

1/ Karol i Werka wyjechali na jakieś randomowe wakacje w styczniu, uważam też, że nie byli tam sami, bo np. ten reels u Werki nie wygląda jak nagrany przez jakaś randomowa osobę z plaży. Z tego co mówili, to chcieli wziąć kameralny ślub za granica, tylko najbliższe osoby

2/ Wera od momentu wyjazdu nosi ciągle pierścionek, który łudząco wygląda jak obrączka. Nie ma go na żadnych wcześniejszych zdjęciach. Nie ma go nawet na zdjęciu z dzisiejszej (18 lutego - przyp. red.) randki

3/ Zawsze mówili, że chcą dziecko po ślubie, czyli czysto teoretycznie, raczej po nim są, skoro dzidzia w drodze (nieważne czy była planowana, czy nie, to nie ma znaczenia)

4/ W piosence ujawniającej ciążę Werka występuje w sukience, która wygląda jak suknia ślubna

Oczywiście traktujcie to jako luźne przemyślenia, możecie napisać, co myślicie o tym, bo w sumie to jestem ciekawa

– czytamy w twitterowym wpisie użytkowniczki @thedollofdisney.

Rozpętała się dyskusja: "Wątpię, że to ukrywają"

Fani Ekipy mają jednak sporo wątpliwości co do "dowodów" przedstawionych przez internautkę. Swoimi spostrzeżeniami na temat jej teorii podzielili się w komentarzach.

No nie wiem, nie widziałam, żeby Karol miał obrączkę i wydaje mi się, że kobiety raczej noszą obrączkę z pierścionkiem zaręczynowym, a ten pierścionek z zaręczyn ma na drugiej ręce + pierścionek, który jest niby ze ślubu, jest na lewej ręce, a w Polsce nosi się na prawej

Wątpię, że to ukrywają, po prostu to jest dla nich prywatna sprawa i nic nie mówią na ten temat

– komentują użytkownicy Twittera.

Dodajmy, że zarówno Wersow, jak i Friz, nie poinformowali dotychczas, że są już po ślubie. A Wy, co myślicie na ten temat?

Weronika Sowa eksponuje ciążowe krągłości. Influencerka wkrótce zostanie mamą [FOTO]
Wersow podzieliła się na Instagramie kolejnymi fotografiami z ciążowej sesji. Youtuberka w opisie do kadrów zostawiła kilka słów dla dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat. "Obiecuje,...

Oceń ten artykuł 0 0