Wersow przekazała radosne wieści! Mówi o drugim dziecku

Wersow ogłosiła w mediach społecznościowych, że wkrótce ukaże się jej debiutancka płyta. Influencerka pracowała nad nią przez rok. "Jest to poniekąd moje drugie dziecko" - wyznała.

Weronika Sowa rozpoczyna karierę muzyczną

Weronika Sowa jest rozpoznawalna w sieci jako Wersow. Sławę przyniósł jej udział w filmach Ekipy Friza, do której dołączyła, gdy została dziewczyną, a następnie narzeczoną twórcy projektu – Karola Wiśniewskiego. Para doczekała się nawet pierwszego wspólnego dziecka. Pod koniec czerwca tego roku na świat przyszła ich córka, Maja.

Oprócz prowadzenia swoich profili w mediach społecznościowych, celebrytka stawia także pierwsze kroki w branży muzycznej. Influencerka wydała już kilka własnych utworów, a wiadomość o ciąży ogłosiła, publikując teledysk do piosenki "Ten jeden moment". Początkująca wokalistka idzie teraz o krok dalej, bo na Instagramie ogłosiła wydanie debiutanckiego albumu.

Wersow wyda swoją pierwszą płytę

Krążek zatytułowany "Wersow Store" będzie zawierać 15 utworów. Celebrytka nie ujawniła, czy na płycie pojawią się jej popularne piosenki, takie jak: ""Chcesz pobyć sam", Ten jeden moment" czy "O północy". Influencerka wyznała, że pracowała nad debiutanckim albumem przez rok.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż mojej płyty, czyli czegoś, nad czym pracowałam od roku. Jest to poniekąd moje drugie dziecko. Poświęciłam temu tyle energii, czasu i naprawdę bardzo się cieszę, że będziecie mogli przesłuchać tę płytę

– ogłosiła z radością na Instagramie.

Wersow ma w serwisie YouTube ponad 3,5 mln obserwujących. Jej kanał na YouTube śledzi natomiast przeszło 2,6 mln internautów.

Oceń ten artykuł 3 6

Ogólna ocena Wersow przekazała radosne wieści! Mówi o drugim dziecku to: 33% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.