Wersow skończyła 27 lat i pokazała się w zmysłowym wideo [WIDEO]

Weronika Sowa, czyli Wersow, jest jedną z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce. Była członkini „Ekipy Friza” w czwartek skończyła 27 lat. Z tej okazji nagrała dla fanów zmysłowy filmik.

Wersow – internetowa twórczyni, która podbiła polską sieć

W polskim Internecie Wersow osiągnęła sporo. W 2021 roku pojawiła się na pierwszym miejscu rankingu najbardziej wpływowych influencerów magazynu "Forbes". Pokonała nawet swojego ukochanego "Friza". Pomysłodawca "Ekipy" zdobył wówczas drugą lokatę. Weronika Sowa zdeklasowała  Annę Lewandowską, która otrzymała trzecie miejsce.

Na Instagramie pochodząca z Mielca kobieta zebrała 3,5 miliona fanów. W social mediach na bieżąco relacjonuje obserwatorom prawie każdy szczegół ze swojego życia. Dzięki mediom społecznościowym internauci mogli w czasie rzeczywistym  śledzić nie tylko karierę 27-latki, ale i jej życie osobiste.

 

Prywatnie Weronika Sowa od pięciu lat związana jest z Karolem "Frizem" Wiśniewskim. Dwa lata temu zakochani zaręczyli się w czasie greckich wakacji. W czerwcu tego roku na świecie powitali swoje pierwsze dziecko – córeczkę Maję. Ciąża, przygotowywanie wyprawki, poród i pierwsze chwile z dzieckiem – youtuberka dokumentowała każdy etap początków  macierzyństwa.

27-latka realizuje się nie tylko jako mama i partnerka. Choć niedawno w jej życiu pojawiło się niemowlę, ona nie zwalnia tempa. Spełnia się jako internetowa twórczyni, ambasadorka różnych marek, modelka oraz piosenkarka. Po ciąży zelektryzowała fanów doskonałą figurą. Młoda mama chętnie pojawia się na różnych eventach i wystąpieniach.

Wersow skończyła 27 lat

31 sierpnia Wersow skończyła 27 lat. Z tej okazji nagrała dla swoich fanów krótkie, zmysłowe wideo. Ubrana w kusy, różowy top i biały kowbojski kapelusz w disco wydaniu, położyła się na skórzanej, granatowej kanapie.

W ręku trzymała niewielkie ciastko przypominające muffinkę. Ozdobiono je białym kremem i różowym makaronikiem. By nawiązać do urodzinowego tortu, wbiła w nie symboliczną świeczkę. Weronika Sowa z uśmiechem zdmuchnęła płomyk, a na jej twarzy pojawiło się błogie rozmarzenie. Internauci mogą się tylko domyślać, że pomyślała sobie życzenie. Pod wideo zaroiło się od życzeń i komplementów.

Łukasz Nowicki zmienił plany w ostatniej chwili! Przyczyną była... awaria [FOTO]
Łukasz Nowicki musiał zmierzyć się z niespodziewaną sytuacją na wyprawie. Rejs na wyspę Kalsoy miał odbyć się promem. Z powodu awarii nie było to możliwe i konieczne było przejście na jacht. Zdjęcia robią wrażenie.

Oceń ten artykuł 0 0