Wersow zaliczyła wpadkę? Internauci sądzą, że przez przypadek ujawniła datę porodu [FOTO]

Wersow wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Internauci wciąż śledzą informacje na temat ciąży influencerki. Niektórzy z nich dopatrzyli się na jednym zdjęciu... daty porodu dziewczynki.

Weronika Sowa spodziewa się dziecka

26-letnia influencerka poinformowała w lutym, że wkrótce zostanie mamą. Ukochana Karola "Friza" Wiśniewskiego spodziewa się dziewczynki. Do porodu zostało już niewiele czasu. Youtuberka niedawno ujawniła, że będzie pokazywać z narzeczonym swoje dziecko w social mediach, ale z zachowaniem granic prywatności i tylko przez pierwsze kilkanaście miesięcy. Później pozwolą córce samodzielnie o tym zadecydować.

Weronika Sowa i zdjęcie z USG

W poniedziałkowy wieczór Wersow dodała na Instagrama zdjęcie USG, na którym można było zobaczyć twarz dziewczynki. Youtuberka, publikując fotografię z badania, potwierdziła także plotki o imieniu dziecka. Córka Weroniki Sowy i Karola Wiśniewskiego na pewno otrzyma imię na literę "M".

Mała M waży już 2,5 kg

– zdradziła Sowa.

fot. Instagram/@wersow

Wersow ujawniła przez przypadek przybliżoną datę porodu?

Użytkownicy TikToka zauważyli na wspomnianym zdjęciu pewien szczegół. W lewym górnym rogu wydrukowała się data zapisana jako: "04/07/2023". Niektórzy internauci zaczęli sugerować, że ten dzień, czyli 4 lipca 2023 roku, to przybliżona data porodu.

@zuzka.1.1

Mała M urodzi się 04.07.2023r. Wersow nie zasłoniła daty porodu. ️️@Wersow @Friz

Termin podany na zdjęciu USG oczywiście nie musi oznaczać, że tego dnia nastąpi rozwiązanie. Zazwyczaj dzieci rodzą się nieco wcześniej, co jest zupełnie normalne.

W połowie kwietnia Weronika Sowa poinformowała, że jest w 29. tygodniu ciąży. Wersow i Friz doczekają się więc swojego pierwszego dziecka prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Wersow zaliczyła wpadkę? Internauci sądzą, że przez przypadek ujawniła datę porodu [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.