Wersow zaskoczyła fryzurą "na chłopaka"! Fani w szoku. Jest nie do poznania [FOTO]

Wersow niespodziewanie zaprezentowała nową fryzurę. Zdecydowała się na niemal identyczną długość włosów, jaką ma jej narzeczony Friz. Fani w swoich komentarzach nie kryją zdumienia!

Wersow i Friz są rodzicami Mai

Weronika Sowa to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Youtuberka i instagramerka posługująca się pseudonimem Wersow prywatnie związana jest z Karolem Wiśniewskim, szerzej znanym jako Friz. W sierpniu 2021 roku para zaręczyła się, natomiast przed kilkoma miesiącami powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko. Ich córeczka Maja przyszła na świat 19 czerwca 2023 roku.

Wersow we włosach „na chłopaka”

Wersow w serwisie YouTube zgromadziła już przeszło 2,6 mln subskrybujących, na Instagramie natomiast jej poczynania śledzi imponujące 3,5 mln osób. 26-latka pokazuje fanom wiele aspektów swojego życia. Każdy kolejny krok internetowej gwiazdy jest szeroko komentowany. Nie inaczej było tym razem.

Mama małej Mai zorganizowała ostatnio event promujący jej nadchodzącą płytę. Na imprezie zaskoczyła totalnie odmienionym wizerunkiem. Po tym, jak niedawno pochwaliła się skróceniem włosów do ramion, zdecydowała się na jeszcze krótszą fryzurę. Nie wiadomo, czy cięcie na „chłopaka” to rzeczywiście efekt ingerencji fryzjera, czy peruka. Tak czy siak, zmiany w wyglądzie Weroniki wywołały niemałe poruszenie.

Zdjęciem ze wspomnianego wydarzenia pochwalił się na Instagramie m.in. Oskar Cyms. Gdy tylko internauci zobaczyli Wersow, zasypali jego profil komentarzami dotyczącymi właśnie jej metamorfozy. Nie kryli zdziwienia.

Nie poznałem Wersow totalnie, na pierwszy rzut oka myślałem, że to Lil Masti!

Wersow, co ty zrobiłaś z włosami!

Wera – nie do poznania!

– zaczęli pisać wyraźnie zszokowani.

Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 0 0