Wiadomo kim jest nowa dziewczyna Gerarda Pique! "Traktuje ją poważnie"

Shakira i Pique nie są już parą: taka informacja pojawiła się w sieci i została potwierdzona dwa miesiące temu. Media podały tez informacje dotyczące nowej partnerki piłkarza.

Shakira i Pique – historia związku

Związek piosenkarki i piłkarza rozpoczął się 12 lat temu, kiedy to poznali się podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA. To właśnie wtedy Shakira wykonała swój największy przebój "Waka Waka", który stał się hymnem tej imprezy. W 2013 roku para doczekała się pierwszego dziecka, chłopca o imieniu Milan, a dwa lata później urodził się ich drugi syn, Sasha. Niestety to już koniec ich związku, co zostało potwierdzone w specjalnym oświadczeniu:

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. Z uwagi na dobro naszych dzieci, które uważamy za priorytet, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Nowa dziewczyna Pique – kim jest?

Dziennikarzom z "The Sun" i "Daily Mirror" udało się zdobyć kilka informacji dotyczących nowej partnerki piłkarza. Zgodnie z ich ustaleniami, jest nią 23-letnia studentka Public Relations, która na dodatek jest zatrudniona w jego firmie "Kosmos". Podobno to właśnie w pracy Pique poznał tę dziewczynę, dla której zakończył swój długi związek z kolumbijską wokalistką.

"Traktuje ją poważnie"

"The Sun" podało, że Pique i jego nowa partnerka, Clara, spotykają się już od kilku miesięcy. Ich relacja była utrzymywana w tajemnicy, a piłkarz nie chciał, aby tożsamość kobiety wyszła na jaw:

Gerard i Clara widują się od miesięcy. Milczą o swoim związku, ale wszyscy wokół nich wiedzą, co się dzieje. Ludzie pomagali mu zachować romans w tajemnicy i wyczyścili konta Clary w mediach społecznościowych, aby nie można było znaleźć jej zdjęć. Już samo to sprawia, że jego koledzy myślą, że naprawdę traktuje ją poważnie.

Shakira oskarżona przez hiszpańską prokuraturę. Grozi jej ponad 8 lat więzienia!
Jeszcze niedawno w mediach głośno było o rozstaniu Shakiry i jej wieloletniego partnera - Pique. Teraz o piosenkarce znowu huczy. Tym razem została oskarżona o oszustwa podatkowe. Co jej grozi? Szczegóły...

Oceń ten artykuł 0 3
Komentarze