hity na MAXXa
hity na MAXXa

Widzisz dwa daniele? Jeden szczegół przyciągnął uwagę setek internautów! [WIDEO]

W sieci opublikowano nagranie, na którym ukryta kamera uchwyciła wyjątkowe zwierzę. Jak sobie radzi mimo tego, że nie jest takie, jak inni przedstawiciele gatunku? Wygląda na to, że całkiem nieźle. Materiał przyciągnął setki internautów, którzy z entuzjazmem zostawiali pod filmem z danielami swoje reakcje.

Daniele w Polsce

Daniele zwyczajne to ssaki z rodziny jeleniowatych, który swoje korzenie ma w Azji Mniejszej. Można spotkać je m.in. w polskich lasach - głównie na zachodzie i północy kraju. Najczęściej mają rudobrązowe ubarwienie grzbietu z charakterystycznymi białymi plamami, czasem jednak ich umaszczenie bywa szare lub niemal białe. Przedstawiciele tego gatunku są mniejsze od jeleni. 

Biały daniel w fotopułapce. To niezwykle rzadki widok! [WIDEO]
Niezwykłe nagranie, które jest prawdziwą gratką dla badaczy i miłośników przyrody, trafiło do sieci. W mediach społecznościowych udostępniono krótki film z białym danielem w roli głównej! "Piękny" - komentuje jedna z internautek.

Trzynoga łania przed obiektywem fotopułapki

Fotopułapki rejestrują codzienność dzikich mieszkańców lasów. Co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiają się nagrania, które wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród internautów. Ostatnio dużą popularnością cieszy się film, na którym dostrzec można wyjątkowe zwierzę. Na facebookowej stronie Fotopułapki - Trail Cameras, która zrzesza autorów i fanów ujęć z ukrytych w lasach urządzeń, opublikowano wyjątkowy film. Materiał pochodzący z kanału Kraina borów i stawów wzbudził wiele emocji wśród widzów. Setki internautów pozostawiło pod nim swoje reakcje. Na nagraniu widzimy trzynogą łanię daniela. Zwierzę w towarzystwie drugiego daniela przystaje nad wodą, a po chwili odbiega, znikając z kadru. W jaki sposób samica kończynę? - to pytanie zrodziło się w głowie niejednego użytkownika sieci.

Wilki urządziły polowanie tuż przed kamerą! "Takie ujęcie, to jak w lotka trafić" [WIDEO]
Wilki to tajemnicze i fascynujące zwierzęta. Ich codzienność w naturalnym środowisku pozostaje dla nas zagadką. W odkrywaniu tajemnic drapieżników pomagają m.in. materiały w fotopułapek. Ostatnio w sieci opublikowano nagranie z nocnego polowania...

Oceń ten artykuł 0 0