Widzowie "Top Model" krytykują "nagą" sesję uczestników. "Niesmaczne"

Nowy odcinek "Top Model 12" za nami! Co się wydarzyło? Tym razem uczestnicy wzięli udział w"„nagiej" sesji fotograficznej. Po emisji 6. epizodu w sieci zawrzało - co dokładnie nie spodobało się widzom?

„Top Model”, sezon 12. odcinek 6. Kto odpadł? Naga sesja – zdjęcia

Co przyniósł nowy odcinek 12. edycji programu: „Top Model”? 6. epizod, który widzowie TVN mogli obejrzeć w sobotni wieczór, upłynął pod znakiem kolejnych wyzwań. Tym razem uczestnicy musieli poradzić sobie m.in. z uczuciem zawstydzenia: czekała ich bowiem sesja zdjęciowa, do której pozowali nago. Kto odpadł? Decyzją jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Zuza Kołodziejczyk, Marcin Tyszka i Dawid Woliński najsłabiej wypadł Aleks i to on miał pożegnać się z programem. Nieoczekiwanie Michał Piróg wykorzystał możliwość przywrócenia członka grupy i tym samym wspomniany bohater nadal może walczyć w show.

„Naga” sesja fotograficzna to jeden ze stałych elementów „Top Model”. Zdaniem niektórych widzów produkcja powinna jednak zrezygnować z tego pomysłu, gdyż niezmiennie stawia uczestników w dość niekomfortowym położeniu. Dodatkowo odbiorcy zwrócili uwagę na podział modeli. Niektóre z pań – ze względu na wiek – mogły bowiem pozować, mając na sobie cielistą bieliznę.

Nowy odcinek „Top Model 12” podzielił widzów

6. odcinek „Top Model 12” u widzów aktywnie działających w mediach społecznościowych wywołał skrajne emocje. Podczas gdy jedni chwalili takie podejście do tematu przez twórców show, inni mieli na ten temat zupełnie inne zdanie:

Sporo ładnych ujęć.

No i pięknie to wygląda.

Drogie jury, ciężko porównywać zdjęcia dziewczyn ubranych w bieliznę do tych, które były robione bez (…).

Myślę, że gdyby uczestnicy mieli warsztaty czy jakiegokolwiek rodzaju przygotowanie do takiej sesji, to wielu osobom poszłoby lepiej. Pozowanie nago, wiedząc, że zobaczy to pół kraju, samo w sobie jest mega wyzwaniem.

Uważam, że w tym programie nie powinno być takich sesji, a przynajmniej nie w takim negliżu. Przesada.

Niesmaczne… (…) robią z tych ludzi marionetki.

Oglądacie nowe odcinki „Top Model”?

Łzy w "Top Model". Metamorfozy nie wszystkim się spodobały. "Naprawdę muszę być łysa?" [FOTO]
Emocje w kolejnym odcinku "Top Model" były nie do opisania! Uczestnicy przeszli metamorfozy, jednak nie wszystkim zmiany przypadły do gustu. Nie obyło się bez wybuchów płaczu i złości. Finalnie z programem musiały pożegnać się...

Oceń ten artykuł 0 2