Widzowie rozgryźli Bartka z "Hotelu Paradise"? To może być powód, dlaczego tak się zachowuje

Zachowanie Bartka i jego relacje z kobietami od początku wzbudzały wątpliwości widzów "Hotelu Paradise". Oglądający postanowili przeanalizować słowa, które mężczyzna powiedział ostatnio do Ady. Wniosek mają jeden.

„Hotel Paradise” – Bartek

Na rajskiej wyspie rozwija się relacja Bartka i Ady. Mężczyzna od początku programu nie wzbudzał sympatii widzów i w internecie często mogliśmy przeczytać nieprzychylne komentarze na jego temat. Chodziło głównie o zachowanie w stosunku do kobiet – w pierwszych odcinkach show tyczyło się to Dominiki i Luizy, a teraz fani programu uważnie przyglądają się jego relacji z Adą, która niedawno dołączyła do grona uczestników.

Bartek i Ada

W ostatnim odcinku Bartek wyznał, że sporo myśli o Adzie.

Ciągnie mnie do Ciebie bardzo.

Kobieta zwróciła jednak uwagę na to, że mężczyzna często zachowuje się w niefajny sposób:

To czemu jesteś takim chamem, czemu mi sprawiasz tyle przykrości?

Bartek wyjaśnił, z czym jest to związane:

Żeby się nie wkręcić za bardzo.

Pod postem na Instagramie, gdzie udostępniono fragment ich rozmowy, posypały się komentarze. Użytkownicy spekulowali, że takie podejście połączone jest z tym, że ktoś mocno zranił go w przeszłości:

Kiedy zobaczyłam Bartka jak patrzy na Ade, to stwierdziłam, że on tak bardzo się boi zaangażować, bo boi się że ja straci i przez to próbuje ja odtrącić od siebie. Naprawdę chłopak musiał zostać kiedyś mocno zraniony

Musiał ktoś go bardzo kiedyś zranić ze boi się uczuć

 

Oceń ten artykuł 0 0