Wielka radość u Wiśniewskich. Chodzi o 18-letnią Fabienne! Dumna mama podzieliła się nowiną

Wiśniewscy mają powody do świętowania. W domu czerwonowłosego lidera zespołu Ich Troje zapanowała wielka radość. Chodzi o jego 18-letnią córkę Fabienne. Dumna mama, która także nie posiada się ze szczęścia, poinformowała o wszystkim w social mediach.

Fabienne jest najstarszą córką Michała Wiśniewskiego

Fabienne Wiśniewska jest drugim dzieckiem Michała Wiśniewskiego i najstarszą z jego córek. Jej mamą jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska, z którą lider Ich Troje był związany na początku lat dwutysięcznych. Fabienne ma starszego brata Xaviera, który niedawno przestał być nastolatkiem – w ubiegłym miesiącu skończył bowiem 20 lat. Ma także trójkę przyrodniego rodzeństwa – siostry Etiennette i Vivienne, których matką jest Anna Świątczak, a także malutkiego braciszka Falco, będącego owocem związku Michała Wiśniewskiego z jego obecną żoną Polą.

Fabienne Wiśniewska to kolejne dziecko wokalisty Ich Troje, które wkracza w dorosłość. W ubiegłym roku skończyła 18 lat, w tym natomiast z powodzeniem napisała maturę. Po zdaniu egzaminu dojrzałości zamierza kontynuować edukację. Chce, podobnie jak jej znani rodzice, rozwijać się artystycznie. Swojej przyszłości nie wiąże jednak ani z tańcem, ani ze śpiewaniem.

Mandaryna przekazała radosną wiadomość o Fabienne

18-letnia córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego wkrótce rozpocznie studia – i to nie byle jakie. Wielkim sukcesem Fabienne pochwaliła się w sieci Marta Wiśniewska. Okazuje się, że młodej Wiśniewskiej udało się przejść wymagającą rekrutację na Akademię Sztuk Pięknych i to właśnie tam będzie się teraz kształcić.

Fabienne, jesteś wielka! Gratulacje. Tak, jak sobie wymarzyłaś – ASP

– pochwaliła się w sieci dumna mama 18-latki.

Wcześniej o planach córki opowiadał w mediach Michał. „Fabienne zdała maturę i będzie się starała dostać na ASP. Ma bardzo wyraźnie określone cele” – zdradził Pomponikowi. Mandaryna powiedziała natomiast Plejadzie, że „jest bardzo szczęśliwa, Fabka wie, co chce w przyszłości robić, gdyż większość jej rówieśników jeszcze nie ma planów”.

Malarstwo i rysunek są wielką pasją mojej córki. W ramach przygotowania udało mi się znaleźć bardzo dobrą panią profesor, która pomoże jej dostać się na Akademię Sztuk Pięknych. Dla mnie jest bez znaczenia, czy ona się dostanie, ponieważ widziałem jej prace i wiem, że są bardzo dobre. Wspieram ją bardzo mocno i wiem, że robi wszystko solidnie

– mówił w rozmowie z tym samym portalem ojciec dziewczyny.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Wielka radość u Wiśniewskich. Chodzi o 18-letnią Fabienne! Dumna mama podzieliła się nowiną to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze