hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wielki powrót to "The Voice of Poland". Po latach jeden z uczestników znów wystąpi w show

"The Voice of Poland" można oglądać w sobotnie wieczory. Co przyniesie nowy odcinek? Już wiadomo, że w show pojawi się nieoczekiwany gość. To osoba, która wcześniej była już związana z telewizyjnym formatem.

„The Voice of Poland 14”, nowy odcinek

„The Voice of Poland” to program cieszący się olbrzymią popularnością. Obecnie widzowie oglądają już czternastą edycję, a nowe odcinki są emitowane w sobotnie wieczory w TVP 2. Kto tym razem pojawi się w show? Zapowiedź kolejnego epizodu „zdradza”, że przed jury stanie uczestnik, który już kiedyś śpiewał na telewizyjnej scenie! Jak trenerzy: Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron przyjmą niespodziewanego gościa?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez THE VOICE OF POLAND (@voiceofpoland)

Uczestnik „The Voice of Poland 3” w nowym sezonie

W nowym odcinku „The Voice of Poland”, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę – 23 września – pojawi się „twarz”, a raczej „głos” znany z 3. edycji. Bartłomiej Broniewski 10 lat temu zaśpiewał w show i trafił do drużyny Marii Sadowskiej.

Jak się zgłosiłem do programu, miałem 19 lat. Chciałem pokazać się, poszukać swojej drogi do marzeń i do celu, jakim było bycie muzykiem i nadal jest. Wybrałem Marysię Sadowską. Pamiętam te emocje. Ogólnie jestem zadowolony z tego występu i z tego, że tam byłem, ale to było takie przetarcie powiedziałbym. Odpadłem w Nokaucie – zdradził w zapowiedzi mężczyzna.

W Internecie dostępne są nagrania ukazujące, jak młody muzyk radził sobie w „The Voice of Poland”.

 

Teraz Broniewski postanowił raz jeszcze spróbować swojego szczęścia w TV. Tym razem wykonał utwór Duran Duran: „Ordinary World”.

Myślę, że nie powinno się poddawać. To jest najważniejsze w życiu, żeby próbować. Nawet jeśli są niepowodzenia, to i tak iść przed siebie, i mieć swoje określone cele i do nich dążyć, i kiedyś się uda – tłumaczył.

Pełny występ Bartłomieja będzie można zobaczyć już za kilka dni – oglądając nowy sezon „The Voice of Poland” w „Dwójce”. Pamiętacie wokalistę z wcześniejszej odsłony show?

\

Fot. Jan Bogacz/TVP

Lori z "Love Island" zachwyciła w "The Voice of Poland". "Najpiękniejszy damski głos" [WIDEO]
Oliwia "Lori" Lachnik ma na swoim koncie nie tylko udział w "Love Island. Wyspa miłości". Uczestniczka randkowego reality show zaprezentowała swoje wokalne umiejętności w "The Voice of Poland". Trenerzy byli...

Oceń ten artykuł 0 2