Wielkie niezadowolenie widzów "Hotelu Paradise". Skrytykowali nowych uczestników: "Nie zachęca do oglądania"

Wielkimi krokami zbliża się ósmy sezon "Hotelu Paradise". W nadchodzącej edycji widzowie będą oglądać zmagania uczestników, którzy tym razem będą szukać miłości w Wietnamie. Niestety nie wszystkim internautom spodobały się osoby, które pojawią się w show. Swoje niezadowolenie wyrazili pod postem na Instagramie. Powodów było kilka, a wiązały się one z wyglądem.

„Hotel Paradise” – nowa edycja

Fani programu „Hotel Paradise” wyczekują powrotu ulubionej produkcji na ekrany. Ósma edycja dla niektórych będzie niemałym zaskoczeniem – nastąpiło w niej kilka ważnych zmian. Najważniejszą jest to, że uczestnik, który odpadnie z gry, nie będzie miał już możliwości powrotu. Oznacza to, że osamotniony partner lub partnerka nie będzie mieć wyboru i będzie musiał zacząć wszystko od nowa. Prowadzącą znów będzie Klaudia El Dursi, która od jakiegoś czasu relacjonowała na swoim Instagramie kulisy nagrań – te odbyły się w Wietnamie.

Produkcja powoli zaczęła ogłaszać, jakich uczestników będziemy oglądać w nowym sezonie. Wśród szukających miłości osób znaleźli się między innymi: pół Polka, pół Włoszka, inżynier budownictwa czy trener personalny.

Burza na Instagramie

W mediach społecznościowych „Hotelu” pojawiła się grafika, na której umieszczone zostały twarze ujawnionych wcześniej osób. Jak się okazuje, wielu osobom nie spodobał się… wygląd nowych uczestniczek. Internauci zwrócili szczególną uwagę na to, że niektóre panie prawdopodobnie korzystały z usług medycyny kosmetycznej – sugerują to większe usta.

Czy o to chodzi, aby promować szkodliwe kwasy w ustach i sztuczność?

Boże jeszcze te usta… Czemu nie robią jakiejś lepszej selekcji. Odechciewa się oglądać.

Moglibyście wybrać kobiety bardziej naturalne i ładniejsze, to samo tyczy się mężczyzn. Kobiety powinny mieć to coś i urok w sobie, patrząc na nie to nic nie zachęca do oglądania.

Problemem okazał się być również blond kolor włosów:

Jak zwykle praktycznie same blondynki…

"Hotel Paradise 8" – kiedy nowe odcinki?

Jak poradzą sobie uczesnicy? Tego dowiemy się już w przyszłym miesiącu, premiera nowych odcinków zaplanowana jest na 4 marca 2024. Show będzie można oglądać na antenie TVN7 oraz na platformie Player.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Wielkie niezadowolenie widzów "Hotelu Paradise". Skrytykowali nowych uczestników: "Nie zachęca do oglądania" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.