Wielkie powroty w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ujawniono nazwiska gwiazd nowej edycji

Znane są nazwiska gwiazd nadchodzącej, jubileuszowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Do muzycznego show Polsatu powraca nie tylko Katarzyna Skrzynecka. Co z Piotrem Gąsowskim?

„Twoja twarz brzmi znajomo 20” w Polsacie

Muzyczny show „Twoja twarz brzmi znajomo” gości na antenie Polsatu już od blisko dekady. W przyszłym roku program będzie świętował wyjątkowy jubileusz. Nadchodząca, dwudziesta edycja będzie więc niezwykła. Jak ogłoszono w listopadzie, wezmą w niej udział największe gwiazdy poprzednich sezonów. Teraz poznaliśmy nazwiska sześciorga z nich.

Kto wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo 20”?

Niedawno media rozpisywały się o możliwym powrocie Piotra Gąsowskiego i Katarzyny Skrzyneckiej do „Twoja twarz brzmi znajomo”. Była jurorka, po tym jak w atmosferze skandalu musiała rozstać się z formatem, pojawi się w nim ponownie – tym razem jednak jako uczestniczka. Oprócz niej w dwudziestym sezonie „TTBZ” wezmą udział inni zwycięzcy poprzednich odsłon.

Kto będzie uczestniczył w jubileuszowym sezonie? Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Polsat „na razie nie informuje oficjalnie o uczestnikach show, bo nie została jeszcze zatwierdzona wiosenna ramówka”, jednak – jak udało się ustalić – we wtorek odbyło się spotkanie produkcji „Twojej twarzy…”, na którym zjawili się:

  • Katarzyna Skrzynecka (zwyciężczyni 1. edycji)
  • Stefano Terrazzino (zwycięzca 3. edycji),
  • Aleksandra Szwed (zwyciężczyni 5. edycji),
  • Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji),
  • Filip Lato (zwycięzca 9. edycji),
  • Mateusz Ziółko (zwycięzca 10. edycji).

Jeżeli chodzi o Piotra Gąsowskiego, w sprawie jego powrotu wciąż mają trwać rozmowy. Nie jest jasne, jaka rola zostanie mu powierzona. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami wspomnianego już serwisu może zostać albo jurorem, albo trzecim prowadzącym – obok pozostających w programie Macieja Dowbora i Macieja Rocka. W jury na pewno nie pojawi się Paweł Domagała, który ostatnio ogłosił swoje rozstanie z formatem. Za stołem jurorskim pozostaną zaś Małgorzata Walewska i Robert Janowski.

Oceń ten artykuł 0 0