Wielkie zmiany w nowym "The Voice Kids". To prawdziwa rewolucja

Nadchodzi szósta edycja "The Voice Kids". Program powróci jeszcze w tym miesiącu, do tego z zaskakującymi zmianami w formule. Powinny one ucieszyć zarówno uczestników, jak i samych fanów programu z udziałem najmłodszych.

„The Voice Kids” powraca z szóstą edycją

Międzynarodowe sukcesy Sary James, Roksany Węgiel i Viki Gabor to najlepszy dowód, że w polskich dzieciach drzemie niepowtarzalny muzyczny talent, którym są w stanie zachwycić i poruszyć miliony widzów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wkrótce Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, czyli trenerzy „The Voice Kids”, wyłowią kolejne muzyczne perełki, które śladem zwyciężczyń poprzednich edycji będą miały szansę zawojować świat.

„The Voice Kids 6” i zmiany w programie

Już w sobotę 25 lutego 2023 roku wystartuje szósta edycja „The Voice Kids”. Będzie pełna zmian, bo po raz pierwszy w historii polskiej wersji popularnego na całym świecie talent show nagrodę pieniężną otrzyma nie tylko zwycięzca, ale również pozostali uczestnicy, którzy staną na podium w wielkim finale. Dotychczas 50 tysięcy złotych zdobywał tylko najlepszy z najlepszych. Teraz dzieci, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce, dostaną odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych na rozwój talentu.

To nie koniec nowości. Szósta odsłona „The Voice Kids” będzie dłuższa od poprzedniej, co z pewnością także ucieszy fanów formatu. Nowa seria ma zapewnić jeszcze więcej emocji i występy jeszcze większej liczby dzieci. Jak tłumaczy TVP, ze względu na ogromną popularność programu podjęto decyzję o wydłużeniu go o jeden odcinek.

Od soboty widzowie będą mogli oglądać przesłuchania w ciemno przez sześć, a nie – jak to było dotychczas – przez pięć tygodni. To właśnie w pierwszym etapie programu trenerzy skompletują 18-osobowe drużyny, które następnie zaprezentują się w bitwach. Spośród nich sześć osób z każdego teamu trafi do etapu sing off. Ostatecznie w wielkim finale programu na scenie zaśpiewa po trzech uczestników z drużyny każdego trenera. Zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Trenerami pozostają Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, a jako prowadzący powrócą Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel. Nie zabraknie także byłych uczestników „The Voice Kids”. W trakcie przesłuchań w ciemno przed wejściem na scenę uczestnikom towarzyszyć będzie Antek Scardina, a Oliwier Szot ponownie wręczy zaproszenia do udziału w programie. Premiera najnowszej edycji „The Voice Kids” już w sobotę 25 lutego o godzinie 20.00 w TVP2.

Źródło: materiały prasowe

Oceń ten artykuł 0 0