Wiemy, kto zwyciężył "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi"! Wielkie zaskoczenie w finale

Znamy zwycięzcę dwudziestej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". W finale po raz pierwszy oddano głos widzom. To właśnie oni wybrali najlepszego z najlepszych.

„Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi”. Kto wygrał?

8 marca, równo dekadę po debiucie formatu „Twoja twarz brzmi znajomo” na antenie Polsatu, rozpoczęła się emisja jubileuszowej edycji muzycznego show. Do udziału w wyjątkowym sezonie udało się nakłonić najlepszych uczestników z minionych lat. W rywalizacji początkowo brało udział siedmioro laureatów oraz jedna zdobywczyni drugiego miejsca:

  • Katarzyna Skrzynecka (zwyciężczyni 1. edycji),
  • Stefano Terrazzino (zwycięzca 3. edycji),
  • Aleksandra Szwed (zwyciężczyni 5. edycji),
  • Maria Tyszkiewicz (zwyciężczyni 6. edycji),
  • Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji),
  • Filip Lato (zwycięzca 9. edycji),
  • Mateusz Ziółko (zwycięzca 10. edycji),
  • Barbara Kurdej-Szatan (2. miejsce w 15. edycji).

W ubiegły piątek odbył się półfinał, w którym wyłoniono najlepszą czwórkę zakwalifikowaną do finałowego odcinka. Nie obyło się bez zaskoczeń, bo z rywalizacji o zwycięstwo odpadli Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski, niegdysiejsi jurorzy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Z walką o wygraną musiały pożegnać się również Barbara Kurdej-Szatan i Aleksandra Szwed.

Filip Lato wygrywa „Twoja twarz brzmi znajomo 20”

W rozegranym 17 maja finale dwudziestej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” o zwycięstwo walczyli: Stefano Terrazzino, Maria Tyszkiewicz, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Tym razem, po raz pierwszy w historii programu, głos należał nie do jury w składzie: Małgorzata Walewska, Robert Janowski, Piotr Gąsowski, a do widzów. To oni wybrali „najlepszego z najlepszych”. Ich SMS-ami program wygrał Filip Lato!

Zwycięzca otrzymał „Brylantową twarz” oraz możliwość przekazania 100 tysięcy złotych na wskazany cel charytatywny. Wybrał organizację Siepomaga. Drugie miejsce „Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi” przypadło Stefano Terrazzino, trzecie – Mateuszowi Ziółce, a czwarte – Marii Tyszkiewicz.

Oceń ten artykuł 0 2