Wiktoria Darda walczy o wygraną w "Top Model". Kim jest uczestniczka show?

Wiktoria Darda awansowała do finału "Top Model". 17-latka według jurorów ma ogromny potencjał. Poza tym świetnie wychodzi na zdjęciach. Co wiadomo na temat finalistki show?

Nadciąga finał dwunastej edycji "Top Model"

Od początku września widzowie TVN mogli śledzić zmagania uczestników dwunastego sezonu "Top Model". Wielu fanów show jest zdania, że w tym roku jurorzy wybrali naprawdę mocne twarze, co utrudniło wybranie faworyta.

W ubiegłym tygodniu zakończył się etap fashion week. Jury ostatecznie postanowiło przepuścić do finału nie – tak jak zwykle – trzy osoby, a cztery. O tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela będą rywalizować:

  • Sofia Konecka-Menescal,
  • Wiktoria Darda,
  • Natalia Węgrzynowska
  • i Dominik Szymański.

Zwycięzca dwunastej edycji "Top Model" otrzyma 200 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modelek i modeli.

Finał programu zostanie pokazany na antenie TVN w sobotę, 25 listopada o 20:00. Wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki show można obejrzeć także na platformie Player.

Kim jest Wiktoria Darda z "Top Model"?

Wiktoria Darda poświęciła sporo czasu na przygotowania przed castingiem do "Top Model". 17-letnia kandydatka przyleciała na prezentację z Anglii, gdy wyćwiczyła ładną sylwetkę. Jurorzy błyskawicznie zwrócili uwagę na jej predyspozycje do pracy w modelingu, bowiem dziewczyna jest wysoka – ma 180 cm wzrostu. Marcin Tyszka porównał ją także do brazylijskiej modelki Caroline Trentini. W trakcie sesji castingowej pozowała z Adrianem Nkwamu, uczestnikiem jedenastego sezonu "Top Model".

17-latka świetnie radziła sobie przed obiektywem, bo pamiątką po programie będą dla niej świetne zdjęcia. Niektórymi z nich dzieli się na Instagramie, gdzie zaobserwowało ją dotychczas ponad 20 tysięcy osób.

Oceń ten artykuł 0 0