Wiktoria Gąsior cierpi na poważną chorobę. Gwiazda "Hotelu Paradise" opowiedziała o objawach i leczeniu

Wiktoria Gąsior znana jest widzom z czwartej edycji popularnego show - "Hotel Paradise". Chociaż dziewczyna zmagała się wcześnie z problemami zdrowotnymi, to teraz zaszokowała fanów szczerym wyznaniem. Co jej dolega? Szczegóły poniżej.

Wiktoria Gąsior w "Hotelu Paradise"

Wiktoria Gąsior znana jest widzom z czwartej serii znanego reality show. Wystąpiła w "Hotelu Paradise", gdzie niestety na własnej skórze doświadczyła hejtu. Jej relacje z mieszkańcami nie układały się najlepiej, a każdy kolejny odcinek obfitował w masę emocji. Dziewczyna miała słaby kontakt z innymi uczestniczkami programu. Zauważyli to zwłaszcza Internauci. Po powrocie do Polski Wiktoria zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalistów m.in. psychologa. Tym razem jednak dziewczyna wyznała, że zmaga się z o wiele gorszymi problemami.

Lekarze postawili diagnozę

Okazuje się, że ostatnie półtora roku Wiktoria zmagała się z bólem i dolegliwościami, których nie można było zdiagnozować. Szukała pomocy u ortopedów, fizjoterapeutów  oraz neurologów.

Ciągle coś mnie bolało. Cały czas czułam spięcia w ciele. Chodziłam zmęczona. Ale zawsze wszystko podciągałam do zmęczenia spowodowanego przygotowaniem do zawodów. Bóle w ciele, które mi towarzyszyły, traktowałam tylko i wyłącznie jako efekt ciężkich treningów. Nie wiedziałam, co mi jest i szukałam pomocy- czytamy na jej Instagramie.

W końcu okazało się, że kobieta choruje na groźną odmianę boleriozy.

Jest jej aż 17 typów, a ja choruję na ten najgorszy, czyli atakujący stawy oraz układ nerwowy - wyznała.

Jak radzi sobie z chorobą?

Po odkryciu przyczyn zagadkowych objawów Gąsior zdecydowała się na leczenie metodami niekonwecjonalnymi. Przyznała, że się boi, ale jednocześnie cieszy, bo w końcu wie z czym ma do czynienia.


Wiem, że jestem w dobrych rękach, ponieważ ta pani wyleczyła moją ciocię właśnie z boreliozy. Będzie dobrze! - przyznała optymistycznie.

Gwiazda nie wyjaśniłajednak, jakie kompetencje ma osoba, która się nią zajmie ani na czym ma polegać terapia.

Już wkrótce premiera szóstej edycji "Hotelu Paradise". Znamy imiona pierwszych uczestników!
"Hotel Paradise" zyskał ogromną popularność. Nic dziwnego, że fani nie mogą się doczekać kolejnej edycji reality show. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a producenci właśnie ujawnili...

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z plaży. Fani przecierają oczy. "Wow, ale rzeźba" [FOTO]
Katarzyna Skrzynecka wybrała się nad polskie morze i pochwaliła się fanom zdjęciową relacją z rodzinnego spaceru po plaży. Uwagę przykuwa wakacyjna opalenizna, ale nie tylko. "Wow, ale rzeźba!" - napisała jedna z fanek. 51-letnia gwiazda...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Wiktoria Gąsior cierpi na poważną chorobę. Gwiazda "Hotelu Paradise" opowiedziała o objawach i leczeniu to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze