Włoski duet VINAI na Sunrise Festival!

Kolejni goście na Sunrise Festival 2016. Bracia Vinai wystąpią dla nas w Kołobrzegu już w lipcu!

Już 22 lipca na Sunrise Festival wystąpią bracia Vinai.

WEEKEND!

A photo posted by VINAI (@vinaiofficial) on

Alessandro i Andrea Vinai to rodzeństwo pochodzące z włoskiego miasteczka Brescia. Bracia od najmłodszych lat wykazywali zainteresowanie muzyką elektroniczną, dlatego zaczęli tworzyć swoją odrębną muzykę. W 2011 roku postanowili założyć duet VINAI. Po wypróbowaniu różnych brzmień muzyki elektronicznej, znaleźli inspiracje w stylu Club i House, wzorując się na nieco starszych artystach.

ITALY

A photo posted by VINAI (@vinaiofficial) on

W 2013 roku duet podpisał kontrakt z Time Records i wydał singiel „Hands up” , który przyniósł im międzynarodową sławę. Vinai współpracował także z Error404, z którym stworzył utwór „Bullet”. Numer dał mu uznanie takich artystów jak DJ BL3ND.

 

In the studio working over our first vocal record for the radioooo!!!

A photo posted by VINAI (@vinaiofficial) on

W 2014 roku Vinai dołączył do Spinnin 'Records i razem z kanadyjskim duetem DVBBS stworzyli singiel „Raveology”, który zdobył aprobatę wśród najsłynniejszych DJ takich jak Hardwell, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Diplo, Afrojack, Showtek, W&W, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Sander Van Doorn, R3hab, NERVO, Ummet Ozcan i wielu innych. Wersja oficjalna „Raveology” została wyróżniona przez Billboard, a także w przeciągu niecałego tygodnia stała się numerem jeden na liście Beatport, stając się jednym z największych hymnów elektronicznych roku.

Obecnie bracia Vinai są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki elektronicznej i  występują w największych klubach świata.

 

Oceń ten artykuł 6 2

Ogólna ocena Włoski duet VINAI na Sunrise Festival! to: 75% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.