Wnuczka Andrzeja Grabowskiego wtulona w mamę. Katarzyna Grabowska pokazała rozkoszną fotografię!

Andrzej Grabowski prywatnie to nie tylko tato, ale też i... dziadek! Niedawno młodsza pociecha gwiazdora - Katarzyna Grabowska - opublikowała na Instagramie rozkoszne zdjęcie z córką. Tak Jagoda wtulała się w mamę!

Katarzyna Grabowska na Instagramie

Katarzyna Grabowska to młodsza córka Andrzeja Grabowskiego. Sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola Joanny Popiel – głównej bohaterki serialu: „Zakochani po uszy”, a partnerował jej Michał Meyer. Serial był emitowany w TVN7 w latach: 2019-2021, a następnie jego miejsce zajął format: „Papiery na szczęście”. Co ciekawe, w obsadzie „ZPU” znalazł się także mąż Kasi Grabowskiej: Damian Kulec! Para prywatnie zawarła związek małżeński w 2018 roku, a trzy lata później powitali na świecie pierwsze dziecko. Na świat przyszła wnuczka Andrzeja Grabowskiego – Jagoda.

(…) Dziękuję Ci losie za zdrową, piękną córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby takie właśnie było ! Dziękuję, że nas wybrałaś pisała wówczas szczęśliwa aktorka, publikując pierwsze zdjęcie z pociechą.

Od tamtej chwili minął już ponad rok, a Jagoda rośnie jak na drożdżach. Aktorska para postanowiła zadbać o jej prywatność, przez co w mediach społecznościowych próżno szukać fotografii, na których twarz dziewczynki jest widoczna. Do rzadkości należą też „rodzinne” ujęcia, chociaż od czasu do czasu serialowa Joanna z „Zakochanych po uszy” publikuje rozkoszne kadry z córeczką. Niedawno jej instagramową galerię zasiliło ujęcie przedstawiające Kasię Grabowską trzymającą Jagodę na rękach. Córka aktorki pozuje, będąc tyłem do obiektywu, ale za to doskonale widać twarz jej mamy, na której maluje się delikatny uśmiech.

Każdego dnia coraz mocniej. Jeśli dalej tak będzie to wyglądać, to któregoś dnia pęknę z miłości. WDZIĘCZNOŚĆ PO STOKROĆ! – wyznała w opisie.

Katarzyna Grabowska – ojciec, siostra

Katarzyna Grabowska zgromadziła na Instagramie spore grono internautów śledzących, jak obecnie wygląda jej życie. Obecnie licznik „followersów” wskazuje już 125 tysięcy, a liczba ta z pewnością jeszcze się zmieni. Imponująco wygląda również sekcja komentarzy, która zapełniła się wieloma pochlebnymi wypowiedziami:

I to się nazywa miłość.

Piękna.

Słodkie dziewuszki.

Katarzyna Grabowska jest młodszą córką Andrzeja Grabowskiego i aktorki Anny Tomaszewskiej. Jej starsza siostra – Zuzanna – również poszła w ślady rodziców i została aktorką. Prywatnie Zuzanna Grabowska jest związana z muzykiem i aktorem Pawłem Domagałą, z którym ma dwie córki: Hanię i Basię.

Katarzyna Grabowska na zdjęciu z dzieckiem: "Dziękuję za każdy dzień"
Aktorka podzieliła się wakacyjną fotografią. Na uroczym kadrze nie jest sama...To wyjątkowa chwila! "Od dziś moja Córeczka jest na świecie dłużej niż w brzuchu" - czytamy.

Oceń ten artykuł 0 0