Wojciech Szczęsny uczcił swoje urodziny! Tak świętował z Mariną. Tylko spójrzcie na ten tort! [FOTO]

Wojciech Szczęsny 18 kwietnia świętował 34. urodziny. Wydarzenie uczcił w towarzystwie najbliższych - Mariny i synka i Liama. Tort, przygotowany specjalnie dla piłkarza, robił imponujące wrażenie!

Wojciech Szczęsny – ile ma lat?

Wojciech Szczęsny skończył 34 lata! Polski bramkarz świętował urodziny w towarzystwie najbliższych – ukochanej Mariny oraz synka Liama. Na instagramowej relacji, którą opublikowała partnerka piłkarza, mogliśmy zobaczyć, jak prezentował się tort przygotowany na tę okazję. Dekoracje, wykorzystane do ozdobienia wypieku, nawiązywały do zawodu, który wykonuje Wojtek – były rękawice, bramka i piłka.

Szczęsny świętował urodziny cały czas mając założony opatrunek na nosie. Przypomnijmy, że kilka dni temu, podczas meczu Juventusu z Torino, Polak został uderzony łokciem przez Adama Masinę, co skutkowało złamaniem kości nosowych. Wojciech jest już po operacji i powoli wraca do zdrowia.

https://www.instagram.com/marina_official/

Post nawiązujący do urodzin mężczyzny, pojawił się też w mediach społecznościowych Juventusu.

Marina Łuczenko-Szczęsna w ciąży

Rodzina Wojciecha i Mariny za niedługo się powiększy! W marcu kobieta poinformowała fanów, że jest w ciąży. W poście, w którym przekazała radosne wieści, napisała:

Czekamy na Ciebie

Urodzony w 2018 roku Liam, zostanie więc za niedługo starszym bratem!

Oceń ten artykuł 0 0