Wojewódzki „pokonał” Lewandowskiego. To była uczciwa walka?

Kuba Wojewódzki już wiele razy wspominał o kwestiach finansowych. Z pewnością brak pieniędzy nie daje się we znaki dziennikarzowi. Teraz zamieścił listę gwiazd, które najlepiej zarabiają w mediach społecznościowych. Oczywiście zajął na niej wysokie miejsce.

Człowiek tysiąca mediów

Kuba Wojewódzki lubi szokować zarówno wypowiedziami jak i zachowaniem. Jeśli nie „pomyka” sportowym samochodem przez miasto, to pojawia się na kolejnych imprezach branżowych. W swojej dość długiej już karierze, Wojewódzki ma 58 lat, pracował dla: czasopism, rozgłośni radiowych i telewizji. Kubę mieliśmy okazję oglądać w Polsacie, gdzie prowadził swoje show i był jurorem „Idola”. Później, w 2006 roku wraz ze swoim autorskim programem przeniósł się to TVN.

Ranking Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki lubi chwalić się swoimi nieruchomościami, sportowymi samochodami. Teraz porównał swoje zarobki, do zarobków innych gwiazd. Na Instagramie opublikował swego rodzaju ranking. Według niego za post sponsorowany Wojewódzki zarabia więcej niż Robert LewandowskiDziennikarz napisał pod grafiką:

Najlepsze zgrupowanie, na jakim byłem

"Lista Wojewódzkiego” wygląda następująco:

Kuba Wojewódzki  – 400 tysięcy złotych

Robert Lewandowski – 380 tysięcy złotych

Edyta Górniak – 200 tysięcy złotych

Małgorzata Rozenek-Majdan – 100 tysięcy złotych

Kuba, jak zwykle mógł liczyć na wiele komentarzy, oto niektóre z nich:

Dzięki nam, to wypadało by się bo dzielić

Oooo kurcze! Wyprzedzić legendę , to już coś!

Czekam na podbój tik toka

Kuba wstawiaj 10 postów dziennie i nowy Aston będzie stał w garażu niedługo

Na paliwo do aut będzie.

Kuba Wojewódzki największą gwiazdą Festiwalu w Gdyni?! „Ale z Ciebie śmieszek” Oceńcie sami [ZDJĘCIE]
Zdecydowanie to Kuba Wojewódzki był stał się najjaśniejszą gwiazdą Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Dziennikarz swoim „występem” na ściance zszokował wszystkich. Doceniacie...

Julia Wieniawa nie chciała przyjść do Wojewódzkiego. Panicznie boi się Kuby?
Julia Wieniawa cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że dostaje liczne zaproszenia od prowadzących programy. Kuba Wojewódzki chciał ją gościć w swoim show. Odmówiła....

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze