Wpadka podczas nagrań. Prowadząca nagle krzyknęła. "Ale jumpscare" [WIDEO]

Julia Święch podczas nagrań do programu "no... wiadomo" na chwilę zamarła ze strachu. Wszystko przez muchę, która niespodziewanie wleciała do studia i "zaatakowała" prowadzącą. Na szczęście skończyło się tylko na krzyku i chwilowym zatrzymaniu kamer.

Program "no... wiadomo", fot. TVP/TVP VOD
Program "no... wiadomo", fot. TVP/TVP VOD

Jeśli jako młody widz czujesz, że brakuje dla Ciebie programów w telewizji, to publiczny nadawca próbuje to właśnie zmienić. Nowa propozycja telewizyjnej Dwójki spodoba się przede wszystkim najmłodszym, którzy lubią śledzić bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

"no... wiadomo" nowym programem dla młodzieży

Telewizja Polska postanowiła niedawno zadbać o młodych widzów, proponując im magazyn "no... wiadomo". Gospodarze programu co tydzień przeprowadzają w nim subiektywny przegląd wydarzeń politycznych minionego tygodnia. Dodatkowym smaczkiem są także rozmowy z politykami, które przeprowadzane są w dość niekonwencjonalnej formule, bowiem goście w trakcie udzielania odpowiedzi muszą pojedynkować się z przedstawicielami młodego pokolenia w rozmaitych grach.

Cykl prowadzą popularni tiktokerzy: Aleksander Lipski i Julia Święch (kanał "Orientuj się") oraz Kacper Zembrzucki, znany jako "zetkacper".

Mucha wleciała do studia. Prowadząca krzyknęła z przerażenia

Wpadki podczas nagrań są nieodłączną częścią dziennikarzy pracujących na antenie. Zwłaszcza jeśli zamieszanie w studiu wywołują "intruzi", zwłaszcza ci najdrobniejsi.

Z taką sytuacją podczas kręcenia ostatnio wyemitowanego odcinka "no... wiadomo" musiała zmierzyć się Julia Święch. Gospodyni programu nagle podskoczyła z przerażenia, gdy została "zaatakowana" przez muchę. Choć krzyk tiktokerki wstrzymał na moment kamery, to szybko został obrócony przez jej kolegów w żart.

Ale jumpscare (nagły i przerażający moment, znany z horrorów - przyp. red.)

– skomentował krótko Aleksander Lipski.

Nagranie ze wspomnianej wpadki znalazło się w napisach końcowych oraz na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

"no... wiadomo" można oglądać w każdą sobotę o 17:25 na antenie TVP2. Wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki dostępne są także na platformie TVP VOD.

Oceń ten artykuł 0 0