Wpadka w "Dzień dobry TVN". Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Widzowie przeżyli niemałe zaskoczenie, gdy obejrzeli prognozę pogody w "Dzień dobry TVN". Tuż po niej telefony w redakcji oszalały. Jeden z nich Bartek Jędrzejak zapamięta na długo.

"Dzień dobry TVN". Wpadka podczas prognozy pogody

Podczas prowadzenia programu na żywo łatwo popełnić wpadkę, o czym podczas ostatniego wydania "Dzień dobry TVN" przekonał się Bartek Jędrzejak. Gdy prezenter pogody zaczął przedstawiać temperaturę w różnych miastach w Polsce, widzom opadły szczęki. Wszystko dlatego, że komputer wyświetlający planszę spłatał figla i pokazał, że w Poznaniu będzie 91 stopni Celsjusza. Tymczasem w reszcie kraju słupki wskazywały około 10 stopni Celsjusza.

Bartek Jędrzejak nie spodziewał się tego telefonu!

Tuż po tym, jak na antenie pokazano mapę z chochlikiem, do redakcji "Dzień dobry TVN" rozdzwoniły się telefony. Wielu oglądających program zasypało też Jędrzejaka wiadomościami na Instagramie. W końcu prowadzący pogodę zabrał głos i z dystansem skomentował całe poranne zajście w mediach społecznościowych:

Internet OSZALAŁ! Mój Instagram rozgrzany do czerwoności. 91 stopni w Poznaniu. Nasz komputer "Dzień dobry TVN" chyba jest jeszcze przed poranną kawą

– napisał dziennikarz.

fot. Instagram/@bartekjedrzejak_official

Wśród osób, które dodzwoniły się do prezentera w sprawie kuriozalnej temperatury, była słynna działaczka – Henryka Krzywonos-Strycharska. Tego telefonu Bartek Jędrzejak absolutnie się nie spodziewał i z pewnością zapamięta go na długo.

Bójcie się ludzie w Poznaniu! Oto dzisiejsza prognoza pogody dla tego miasta! Kryj się, kto może!

– żartowała na Facebooku.

Pani Heniu!!! Najcudowniejszy telefon od rana. Dziękuję. Już poprawiam. Złośliwość komputera

– odpowiedział jej prezenter.

A Wam komputer w pracy też często płata takie figle?

Wpadka Katy Perry. Na oczach widzów pękły jej spodnie! Wszystko zarejestrowały kamery [WIDEO]
Katy Perry zaliczyła wpadkę w amerykańskim "Idolu". Wokalistce na scenie pękły spodnie. Wszystko rozegrało się na oczach publiczności i przy włączonych kamerach.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze