Wróżby na znalezienie miłości i sprawdzenie, czy do siebie pasujecie. Są proste!

Walentynki to święto zakochanych, które jednak często jest odbierane szerzej, czyli jako święto miłości. Nie tylko osoby w związkach obdarowują się prezentami i celebrują uczucie, to również dzień, w którym osoby wolne liczą na znalezienie swojej drugiej połówki. Dla jednych i drugich istnieją ciekawe wróżby!

Wróżba z orzecha

To propozycja dla tych, którzy są już w związku. Wykonać mogą ją też ci, którzy zaczynają się z kimś spotykać i chcą sprawdzić, czy ta relacja przetrwa. Wystarczy, że weźmiesz orzecha włoskiego i go rozłupiesz. Teraz weź dwie łupiny i umieść je na tafli wody. Obserwuj, co się z nimi dzieje. Możesz lekko dmuchać, jakby tworząc podmuchy wiatru. Jeśli łupiny bez problemu się do siebie zbliżą, wasza relacja będzie bezkonfliktowa i rozwijająca się. Jeśli jednak łupiny będą wokół siebie krążyć, oddalać się itd., wtedy przygotuj się na pewne trudności z tym związkiem.

Wróżba z jabłka

W ten sposób mogą sobie powróżyć osoby, które jeszcze nie spotkały swojej drugiej połówki. Weź obieraczkę i jedno jabłko. Zacznij obierać je tak, aby uzyskać jak najdłuższą łupinę. Następnie podnieś ją, wyciągnij rękę przed siebie, zamknij oczy (pomyśl o tym, że chcesz poznać imię swojej drugiej połówki) a następnie upuść łupinę na podłogę. Spójrz teraz na nią i spróbuj określić, jaką literę przypomina – jest to pierwsza litera imienia przeznaczonej ci miłości!

Wróżba z obrączki

To kolejna wróżba dla tych, którzy wypatrują swojej drugiej połówki. Weź pierścionek lub obrączkę o klasycznym kształcie i przełóż przez nitkę. Jej dwa końce złap pomiędzy palec wskazujący a kciuk. Policz, ile razy obrączka poruszy się jak wahadło, zanim całkowicie się zatrzyma. Liczba tych bujnięć oznacza miejsce w alfabecie litery, na którą zaczyna się imię twojej miłości!

Podejrzewasz, że Twój partner Cię zdradza? Ten prosty trik ujawni całą prawdę!
Wydaje Ci się, że Twój partner nie jest wobec Ciebie szczery i nie traktuje Cię jak "tą jedyną"? Pewna tiktokerka znalazła prosty trik, aby zweryfikować podejrzenia. Być może dzięki tej sztuczce dowiesz się, jak jest naprawdę!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Wróżby na znalezienie miłości i sprawdzenie, czy do siebie pasujecie. Są proste! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.