Wsiadasz do samolotu i nie wiesz, gdzie lecisz. Odważyłbyś się na taką podróż?

Dla osób lubiących ryzyko lub niezdecydowanych, gdzie chcieliby lecieć, linie lotnicze Wizz Air mają ciekawą ofertę. Mogą w konkursie wygrać lot w nieznane miejsce. Ale jak miałoby to działać i kto może wziąć w tym udział?

Lot w nieznane

Choć wiele osób lubi mieć starannie zaplanowanę podróż, to dla tych lubiących niespodzianki i ryzyko linie lotnicze Wizz Air przygotowały ciekawą ofertę. Mogą bowiem wziąć udział w konkursie i wygrać lot w nieznane. Choć ta konkretna akcja dotyczy tylko osób mieszkających w Wielkiej Brytanii, to podobne akcje przeprowadzono już we Włoszech czy Austrii.

Wyniki konkursu i przebieg lotu

Z grona uczestników zostanie wybranych 35 osób, które 7 marca polecą z lotniska Londyn Stansted. Co ciekawe, ani przed lotem, ani w jego trakcie nikt z pasażerów nie dowie się, jaki jest cel ich podróży. O tym przekonają się dopiero po wylądowaniu. W ofercie jest też uwzględniony czterodniowy pobyt w tajemniczej miejscowości.  

Ale co, gdyby ktoś nastawił się na wakacje w ciepłym kraju, a lot zakończył się w na północy zimnego Półwyspu Skandynawskiego? Linie lotnicze uspokajają. Przed wylotem podpowiedzą, na jaki klimat należy się przygotować i jakie ubrania zabrać.

Co prawda na razie ta akcja nie zawitała do Polski, ale może w przyszłości linie lotnicze przeprowadzą ją także w naszym kraju. A wy zaryzykowalibyście taką wycieczkę, czy preferujecie zaplanowane wakacje?

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Wsiadasz do samolotu i nie wiesz, gdzie lecisz. Odważyłbyś się na taką podróż? to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.