Wszyscy byli pod wrażeniem jego występu w "Jeden z dziesięciu". "Odgrywam się do dziś"

Arkadiusz Kopeć to jeden z najbardziej znanych uczestników polskich teleturniejów. Emerytowany nauczyciel pojawił się ostatnio w "Jeden z dziesięciu", gdzie zdobył imponujące 713 punktów. W jaki sposób udaje mu się odnosić takie sukcesy?

Arkadiusz Kopeć i sukces w "Jeden z dziesięciu"

W ubiegłym tygodniu widzowie TVP mogli cieszyć się prawdziwym widowiskiem. W programie "Jeden z dziesięciu" wziął udział Arkadiusz Kopeć, emerytowany nauczyciel fizyki i informatyki. Gracz dotarł do finału, gdzie z łatwością odpowiadał na kolejne pytania brane oczywiście na siebie. Finalnie udało mu się ukończyć grę z imponującym wynikiem 713 punktów – jest to jednocześnie jeden z najlepszych w historii programu. Rekord wszech czasów ustanowił jednak Artur Baranowski, który w finale odpowiedział sam na wszystkie 40 pytań – na jego liczniku znalazła się więc największa możliwa suma, 803 punkty. Wkrótce legendarny gracz pojawi się w innym teleturnieju. Przeczytacie o tym tutaj:

Artur Baranowski ustanowił rekord "1 z 10". Teraz zagrał w "Va banque". Jest nagranie [WIDEO]
Artur Baranowski, słynny rekordzista z "Jednego z dziesięciu", wystąpił w kolejnym teleturnieju. Legendarny gracz powraca na ekrany telewizorów jako uczestnik "Va banque". Znamy szczegóły.

"Odgrywam się do dziś

Arkadiusz Kopeć to prawdziwy "wyjadacz teleturniejów". Przed swoim występem w "Jeden z dziesięciu" miał okazję spróbować sił w wielu innych formatach telewizyjnych. Zadebiutował w "Wielkiej grze":

Zdecydowanie mój ulubiony i najważniejszy teleturniej. Pierwszy raz wziąłem udział w eliminacjach w 1984 r. (...) Udało się, przeszedłem wstępny etap. Ale na zaproszenie do programu czekałem aż cztery lata. Pojechałem do Warszawy, ale okazało się, że byłem w parze rezerwowej, która koniec końców nie uczestniczyła w nagraniach. Temat powrócił w "Wielkiej grze" kilka lat później i znów mnie zaprosili. (...) To był mój debiut przed kamerą i nerwy nie wytrzymały. Padłem na bardzo prostym pytaniu. Nie skupiłem się, nie usłyszałem dokładnie i wypaliłem jakąś bzdurę, choć znałem prawidłową odpowiedź. Byłem na siebie strasznie zły i postanowiłem się odegrać. I tak odgrywam się do dziś

– powiedział w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Oprócz tego Arkadiusz Kopeć pojawił się w "Gigancie historii" i "Miliardzie w rozumie". Zdradził tajemnicę swojego sukcesu:

Trzeba oglądać teleturnieje, zwracać uwagę na pytania, na które nie zna się odpowiedzi i sprawdzać w źródłach. Jeśli się do tego przyłożyć, szybko widzi się postępy — kiedy dziś oglądam teleturniej, coraz rzadziej trafiają się pytania, co do których nie mam pojęcia, jaka może być odpowiedź.

Julia Wieniawa oficjalnie ogłasza. To koniec współpracy. "Nie będę komentowała"
Julia Wieniawa zamieściła na Instagramie oficjalne ogłoszenie. Wokalistka zakończyła swoją współpracę z wytwórnią Kayax. Pod postem pojawił się bardzo wymowny komentarz Kayah.

Oceń ten artykuł 0 0