Wszystkie sezony kultowego serialu „Biuro” („The Office US”) na Netflixie! Kiedy będą dostępne?

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów serialu „Biuro” („The Office US”). Będzie on dostępny niebawem na Netflixie. Taką informację podała sama platforma streamingowa.

Polska wersja

Pierwsza wersja „Biura” była brytyjskim serialem emitowanym na kanale BBC w latach 2001-2003. Powstało wiele remake`ów tej produkcji. Polacy doczekają się też swojej wersji „The Office”, za jej wykonanie odpowiada Canal+.  

Jedyna słuszna wersja amerykańska

Najsłynniejszą wersją wydaje się być ta amerykańska odsłona, czyli „The Office US”, emitowana w latach 2005-2013, właśnie ona zawita na Netflixa. To ją pokochali fani na całym świecie. Serial liczył 9 sezonów, czyli aż 201 odcinków. Trzeba go koniecznie zobaczyć, dla genialnej obsady i specyficznego humoru.

Fabuła

Fabuła produkcji opowiada o losach pracowników regionalnego biura firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pensylwanii. Szef biura, Michael jest specyficznym człowiekiem, samolubnym i zadufanym w sobie. Ma co chwilę nowe, praktycznie niewykonalne pomysły. Wśród bohaterów znajdziemy też recepcjonistkę Pam, w której skrycie kocha się pracownik działu sprzedaży Jim. Mężczyzna jest jedyną trzeźwo myślącą tam osobą. Jest też ekscentryczny Dwight, podlizujący się szefowi, aspirujący na jego zastępcę, nieco niebezpieczny dla otoczenia.  

Szef taki jak Michael

W obsadzie znalazł się między innymi Steve Carell, który w roli Michaela był wprost fenomenalny. Żarty bohatera, przekonanie o własnej nieomylności kradły czasami całe odcinki, powodując u widzów niedowierzanie i salwy śmiechu. Fabuła bywa nieprzewidywalna. Premiera wszystkich 9 sezonów „The Office US” już 23 października na Netflixie.

Netflix przygotował ponad 80 nowości na wrzesień. Sprawdź pełną listę tytułów!
Wakacje dobiegają końca, a jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Netflix z pewnością nas nie zawiedzie pod względem wrześniowych nowości idealnych na wieczorne seanse. Na liście znajdziemy...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze