Wybór Anny z "Rolnik szuka żony 10" zniesmaczył widzów. Chodzi o młodszego kandydata

Uczestnicy programu: "Rolnik szuka żony 10" dokonali wyborów! Kim są ich kandydaci? Jedna z pań - Anna - zaprosiła do gospodarstwa młodszego o 15 lat Mikołaja. Jej ruch został szeroko skomentowany w sieci.

„Rolnik szuka żony”, sezon 10. Uczestnicy i kandydaci

„Rolnik szuka żony” powrócił z 10. sezonem. Odcinki są emitowane w niedziele o godz. 21:20 w TVP 1. Prowadzi je Marta Manowska, która sprawdza, jak uczestnicy radzą sobie z poszukiwaniem „drugiej połówki”. W najnowszej odsłonie udział biorą:

  • Anna,
  • Agnieszka,
  • Artur,
  • Dariusz,
  • Waldemar.

Nowy odcinek przyniósł odpowiedź na to, którzy kandydaci i które kandydatki otrzymały zaproszenia do gospodarstw. Sporym echem odbił się wybór Anny. 36-latka wybrała bowiem m.in. Mikołaja, który jest młodszy od niej o 15 lat.

Anna z „Rolnik szuka żony 10” pod lupą widzów

Anna z programu: „Rolnik szuka żony 10” w „wizytówce” jasno nakreśliła, kogo szuka:

W związku wierzy w szczerość, uczciwość, oddanie i dobre serce chociaż wolałaby, aby cechami tymi charakteryzował się wysoki, zadbany i uśmiechnięty mężczyzna. Niekoniecznie z przeszłością, ale jest gotowa to przemyśleć. Ktoś, kto dałby jej poczucie, że jest dla niego ważna więcej niż przez chwilę. Z kimś, z kim mogłaby śmiało i bez obaw założyć rodzinę.

Rolniczka otrzymała sporo listów, a wśród nich znalazła się odpowiedź od 21-letniego Mikołaja. Mężczyzna był wyraźnie oczarowany Anią, ale ona – początkowo – była sceptycznie nastawiona do tej znajomości. Finalnie jednak zaprosiła nowego kolegę do gospodarstwa.

Taki ruch ze strony Anny spotkał się z mieszanym odbiorem widzów. Podczas gdy jedni dopingowali bohaterkę „RszŻ 10”, inni zastanawiali się, co nią kierowało:

Ładna babka, ale po co wybrała młodego ? Co chce udowodnić?

Ona mogłaby być jego matką… Wiadomo, że nic z tego nie będzie.

Ciekawi mnie, dlaczego wybrała tego najmłodszego, jak prędzej czy później I tak mu powie, że do siebie nie pasują wiekowo.

Ten młody chłopak to mnie zaskoczył, bardzo ogarnięty facet, dojrzały jak na swój wiek, brawo.

Mimo 15 lat różnicy młody wpatrzony w Ankę jak w obrazek. Wróci z Norwegii jak Paweł dla Małgosi ze Szwecji i będzie weselisko.

Kiedy nowy odcinek „Rolnik szuka żony 10”?

Jak Mikołaj i pozostali kandydaci Anny odnajdą się w nowym miejscu? Odpowiedź na to i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki programu: „Rolnik szuka żony”. Gdzie i kiedy je oglądać? 3. epizod widzowie będą mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę – 8 października.

Marta Paszkin z "Rolnika..." zaskoczyła informacją o ciąży. Zdradziła, który to miesiąc!
Marta i Paweł z programu: "Rolnik szuka żony 7" czekają na narodziny drugiego dziecka! Informacja o tym, że uczestniczka show jest w ciąży, zaskoczyła fanów "RszŻ". W komentarzach posypały się gratulacje, a także...

Oceń ten artykuł 3 4

Ogólna ocena Wybór Anny z "Rolnik szuka żony 10" zniesmaczył widzów. Chodzi o młodszego kandydata to: 42% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.