Wypadek podczas rodeo. Byk przeskoczył barierki i stratował publiczność [WIDEO +18]

W sieci pojawiło się nagranie z show rodeo w USA w stanie Oregon. Doszło tam do wypadku. Byk przeskoczył barierki i stratował publiczność.

fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Wypadek podczas rodeo

W stanie Oregon w USA odbywały się tradycyjne, coroczne zawody Sisters Rodeo, które trwają 5 dni. Jedna z osób obecnych na miejscu nagrała, jak w pewnym momencie byk rozpędził się i przeskoczył barierki odgradzające publiczność od areny. Rozwścieczone zwierzę wywołało masową panikę wśród obecnych. Na wideo widzimy, jak jedna z kobieta zostaje podrzucona i pchnięta na kosze na śmieci. Z informacji przekazanych przez lokalne władze wynika, że do szpitala trafiło pięć osób.

Uwaga! Nagranie jest brutalne!

Pierwszy przypadek od 1940 roku

W wyniku incydentu do szpitala trafiło 5 osób – dwie stratowane przez byka, a trzy ranne przez wybuch paniki wśród tłumu. Organizatorzy zdążyli już wystosować specjalne oświadczenie, w którym podziękowali służbom za błyskawiczną reakcję:

Jesteśmy wdzięczni za szybką, profesjonalną reakcję naszych pick-upów (jeźdźców – przyp .red.), personelu rodeo i lokalnych służb ratowniczych, którzy byli w stanie zapobiec pogorszeniu się sytuacji.

Lokalni dziennikarze ustalili, że ofiary ataku zwierzęcia mają złamania nosa, obojczyka i kończyn, a także urazy głowy. Obrażenia nie zagrażały życiu, dlatego wszyscy ranni wrócili już do swoich domów. Co ciekawe, NBC News podało, że atak byka był pierwszym takim incydentem od 1940 roku.

Widok, który przyprawia o ciarki. Orłosęp pojawił się w Poznaniu [NAGRANIE]
W sieci pojawiło się nagranie wykonane w jednym z mieszkań w Poznaniu. Autor zarejestrował na parapecie wyjątkowego ptaka - orłosępa. Ten gatunek jest w naszym kraju praktycznie niespotykany. Śródła donoszą, şe do Polski dotarł aş z...

Oceń ten artykuł 0 0