Young Leosia kusi na potęgę. Gwiazda młodego pokolenia pokazała się w bikini. "Hot" [FOTO]

Young Leosia rozgrzała internautów nowym zdjęciem z Karaibów. Gwiazda młodego pokolenia pokazała się na nim w bikini. W komentarzach nie brakuje zachwytów: "Przepiękna" - piszą fani.

Young Leosia – kim jest?

Sara Leokadia Sudoł, znana jako Young Leosia, rozpoczynała karierę jako DJ-ka w kilku polskich klubach. Następnie, bez większego powodzenia, zaczęła stawiać pierwsze kroki w śpiewaniu. Dwa lata temu wypuściła pierwsze rapowane kawałki. Choć początkowo jej utwory przechodziły niezauważone, to prawdziwym przełomem w karierze okazały się single "Szklanki" i "Jungle Girl", które przyniosły gwieździe ogólnopolską rozpoznawalność. Od tego czasu jej utwory królują na domówkach i imprezach. We wrześniu 23-latka wydała debiutancki album pt. "Hulanki", który zdobył status platynowej płyty.

Young Leosia – profil na Instagramie

Young Leosia kilka miesięcy temu ruszyła w pierwszą trasę koncertową, która wyprzedała się w zawrotnym tempie. Obecnie coraz większą popularność zdobywa wydana przez nią kilka tygodni temu piosenka pt. "Rok Tygrysa". Sara Leokadia Sudoł jest nie tylko aktywna na scenie, ale także w mediach społecznościowych. Raperka prowadzi prężnie rozwijające się konto na Instagramie, które dziś obserwuje ponad 834 tys. internautów z całego świata. To stąd fani 23-latki mogą pozyskać najświeższe doniesienia z jej prywatnego i zawodowego życia.

Young Leosia w bikini

Gwiazda młodego pokolenia niedawno wybrała się na krótki urlop. Nie poleciała jednak sama, bo zabrała ze sobą Maję Janowską – przyjaciółkę, która często wspiera ją podczas występów. Celem ich podróży okazały się słoneczne Karaiby. Young Leosia często przesyła fanom pozdrowienia z egzotycznej wojaży. Teraz zamieściła kolejną gorąca pocztówkę, na której korzysta z uroków błękitnej wody w skąpym bikini. 23-latka odważnie odsłoniła ciało i zaprezentowała smukłą sylwetkę.

Syrenka

– napisała krótko w podpisie do migawki.

W komentarzach błyskawicznie zaroiło się od komplementów:

Hot

Przepiękna

Arielka

Petarda

Bogini mórz

– piszą zachwyceni użytkownicy sieci.

Sandra Kubicka zachwyca w bieliźnie. Modelka wyeksponowała wdzięki [WIDEO]
Gorące nagranie 27-latki podbija sieć. Jeszcze jakiś czas temu Sandra Kubicka zapowiedziała swoją własną markę bieliźnianą. Teraz pokazuje coraz to kolejne produkty. Modelka "wskoczyła" w body z...

Oceń ten artykuł 0 6