Young Leosia opowiada o swojej karierze. Chce być wzorem dla swoich fanów

Young Leosia, obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, zasiadła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarzowi zdradziła m.in. kilka szczegółów dotyczących swojego życia uczuciowego.  Raperka powiedziała także, że chce być wzorem dla swoich fanów.

Young Leosia jest gwiazdą młodego pokolenia

Young Leosia, a właściwie Sara Leokadia Sudoł, to obecnie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Przez jakiś czas grała jako didżejka w kilku popularnych klubach i pracowała jako realizatorka dźwięku. W sierpniu 2020 roku rozpoczęła karierę muzyczną singlem pt. „Wyspy”, który nie został wtedy zauważony przez publikę. Największą popularność zdobyła jednak, gdy wypuściła utwór pt. „Szklanki”.  Piosenka stała się viralem, dzięki czemu kariera raperki szybko poszybowała do góry. Kilka dni temu (23 września) światło dzienne ujrzał debiutancki album Young Leosi o tytule „Hulanki”. Obecnie szczyty popularności zdobywa jej singiel pt. „Jungle Girl”, który nagrała we współpracy z Żabsonem.

Young Leosia otwarcie o swoim karierze

Young Leosia została zaproszona na kanapę do programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zadał jej kilka pytań dotyczących jej prywatnego życia. Raperka niechętnie chciała zdradzać szczegóły dotyczące obecnego partnera. Artystka zdementowała jednak plotki o romansie z Żabsonem, dzięki któremu usłyszały o niej media. Ujawnił również, że nie jest jego siostrą. Sara zaprzeczyła także spekulacjom, że spotykała się z innym popularnym raperem, Smolastym. Powiedziała wprost, że nikt z show-biznesu nie tworzy z nią związku.

Nie jestem dziewczyną Żabsona, ani jego siostrą. Nie jestem dziewczyną nikogo z show-biznesu 

– stwierdziła.

Young Leosia chce być przykładem dla innych

Young Leosia rozmawiała również z Kubą Wojewódzkim na temat różnic pokoleniowych. Nie chciała jednak jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, co jest ważne w życiu dla jej pokolenia, gdyż stwierdziła, że każdy rówieśnik może mieć na ten temat inne zdanie.

Nie wiem, czy mogę odpowiadać za całe pokolenie, to jest pewna odpowiedzialność. Ja na pewno będę miała trochę inne potrzeby niż każdy mój rówieśnik 

– wyznała.

Raperka wyznała, że za pomocą swojej  twórczości chce przekazywać sporo optymizmu i zwrócić uwagę publiczności na to, że na świat można spoglądać inaczej. Przyznała też, że droga do osiągnięcia sukcesów jest wyboista i niesie za sobą sporo pracy i ogromne ryzyko.

Ja mogę dać rówieśnikom tylko swój optymizm i swoje spojrzenie na świat, małą podporę w tym, by zawsze dążyć do tego, co chce się osiągnąć i nie zatracić się w tym w sposób negatywny, bo, jak wiemy, ambicja często łączy się, z tym że zaczynają cię męczyć pewne rzeczy. Osiąganie wielkich celów zawsze niesie za sobą dużo pracy i ryzyko 

– mówiła.

Artystka powiedziała też Kubie Wojewódzkiemu, dlaczego stara się nie odnosić w swoich utworach do obecnej sytuacji polityczno-społecznej w naszym kraju. Powiedziała, że jest wzorem dla swojej publiczności i w ten sposób stara się prezentować swój feminizm.

Nie jestem osobą, która mówi o tym, dlatego że jestem osobą, która to tworzy. [...] To znaczy, że jestem przykładem dla innych tego, że, będąc raperką, DJ-ką i realizatorką dźwięku w tym kraju, można też być kobietą i to robić. Tak rozumiem swój feminizm. Zostawiam innym osobom to, by to opisały 

– powiedziała.

Young Leosia cieszy się ogromną popularnością. Jej utwór pt. „Szklanki” został odtworzony w serwisie YouTube już ponad 22 miliony razy.

Kuba Wojewódzki prowokuje Andrzeja Piasecznego! "Czy ja Ci się kiedyś podobałem?"
W najnowszym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" gościem był wokalista, o którym ostatnio było bardzo głośno. Andrzej Piaseczny szczerze opowiedział o swojej seksualności, a także zapowiedział, że planuje wydać album w stylu tzw. pościelówy.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze