Young Leosia w związku! Raperka potwierdziła plotki [ZDJĘCIA]

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że między Young Leosią a Kacprem Błońskim jest coś więcej. Mocnym argumentem na to, że ich relacja weszła na wyższy poziom, była romantyczna piosenka nagrana przez raperkę. Teraz Leosia oficjalnie potwierdziła doniesienia i opublikowała zdjęcie, na którym całuje influencera.

Relacja Błońskiego i Leosi

O romansie Young Leosi, czyli Sary, i Kacpra Błońskiego plotkowano w Internecie od dawna. Złożyło się na to kilka sytuacji, które zasiały u Internautów pewne wątpliwości, co do tego, czy influencerzy są tylko i wyłącznie przyjaciółmi. Raperka kibicowała Kacprowi podczas gali FAME FRIDAY ARENA, na której walczył. Następnie w sieci pojawił się materiał, na którym dało się zauważyć, że Sara trzyma Błońskiego za rękę. Do tego doszły wspólne, zagraniczne, wakacje, które zostały nagle przerwane przez sytuację na świecie. Ważnym elementem całej układanki był także filmik na YouTubie, w którym pojawił się Kacper. Celebryta, jako gość w nowym formacie na kanale Blowka, miał pokazać koledze swój telefon. Jak się okazało, znajdowały się tam rozmowy z Leosią. Internauci byli przekonani, że między popularną dwójką jest coś więcej niż tylko przyjaźń. Tak zwani "Detektywi z TikToka" również spekulowali, że para ma się ku sobie. Influencerzy nie komentowali jednak tych doniesień i jedynym ruchem z ich strony, który jeszcze bardziej potwierdził domysły, była piosenka Leosi „Cringowy Lovesong”. Raperka nawijała tam wersy, które wprost sugerowały, że darzy kogoś uczuciem, a tym kimś jest Błoński:

Jak będziesz się bić ja zawsze w pierwszym rzędzie jak te fanki

Choć wie o nas cała Polsa, wciąż lowkey wolimy być sami

Leosia i Błoński - to już pewne

Dziś para w końcu dała jednoznaczną odpowiedź i potwierdziła krążące od miesięcy plotki. Sara opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym całuje Kacpra. W opisie umieściła jedynie różowe serduszko. Po reakcji internautów możemy sądzić, że większość z nich nie jest zaskoczona.

Obiecuje już zawsze będę wierzyła we wszystko co widzę na tiktoku

– napisała użytkowniczka.

Post skomentowało wiele osób ze środowiska Błońskiego i Leosi. Miłe słowo zostawili między innymi Tribbs i Wersow.

Spodziewaliście się, że plotki okażą się prawdą?

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Young Leosia (@youngleosia)

Oceń ten artykuł 0 0