hity na MAXXa
hity na MAXXa

Youtuber zakopany żywcem! MrBeast spędził tydzień w specjalnej trumnie [WIDEO]

MrBeast po raz kolejny zaskoczył widzów. Youtuber wziął udział w wyzwaniu, którego celem było spędzenie tygodnia w trumnie zakopanej pod ziemią. Film zamieszczony w sieci przez influencera bije rekordy popularności.

Zaskakujące wyzwanie MrBeasta

Jimmy Donaldson, znany w sieci jako MrBeast, jest obecnie najpopularniejszym youtuberem na świecie i posiadaczem drugiego największego kanału w serwisie YouTube. Internetowy twórca słynie z niekonwencjonalnych pomysłów, które często wyznaczają trendy. Nie trzeba być detektywem, by zauważyć, że Ekipa Friza od czasu do czasu inspirowała się jego filmami.

Influencer ponad dwa lata temu stworzył teleturniej oparty na grach z popularnego wówczas serialu "Squid Game". MrBeast rzeczywiście wręczył jego zwycięzcy nagrodę w wysokości 456 tysięcy dolarów, czyli dziś około dwóch milionów złotych. Szerokim echem odbił się także jego film, w którym sfinansował leczenie wzroku tysiąca osób. Wygląda na to, że Donaldson ma w sobie ogromne pokłady kreatywności, bo teraz kolejny jego film bije rekordy wyświetleń.

Youtuber dał się zakopać żywcem

MrBeast już na samym początku materiału wspomniał, że to najstraszniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił. Influencer został zakopany pod ziemią w specjalnie przygotowanej trumnie, wyposażonej w kamery, żywność, wodę, tlen oraz krótkofalówkę do kontaktu z ekipą znajdującą się na powierzchni.

Youtuber pierwsze dni znosił wyjątkowo dobrze, jednak ostatnie godziny były dla niego szczególnie trudne. Jimmy kilkukrotnie zalał się łzami, chociażby dlatego, że odczuwał spore osłabienie fizyczne. Na szczęście influencer wyszedł z całego wyzwania bez szwanku. Film relacjonujący całe wyzwanie zgromadził już na YouTube ponad 64 mln wyświetleń.

Oceń ten artykuł 0 1