Z "Rolnik szuka żony" do "Pamiętników z wakacji". Nowe nagranie z Jessicą Miemiec trafiło do sieci!

Tęskniliście za Jessicą Miemiec - uczestniczką jednej z edycji programu: "Rolnik szuka żony"? Niebawem żywiołowa bohaterka znów pojawi się w TV! Tym razem mowa o projekcie pt.: "Pamiętniki z wakacji" - poniżej szczegóły!

Jessica Miemiec po programie „Rolnik szuka żony”

Jessica Miemiec to jedna z barwniejszych uczestniczek wszystkich edycji programu: „Rolnik szuka żony”. Wystąpiła w 5. sezonie, wzbudzając zainteresowanie u rolnika Krzysztofa. Mężczyzna zaprosił Miemiec nawet do swojego gospodarstwa, ale finalnie wspomniana dwójka pozostała na stopie koleżeńskiej.

W hicie TVP Jessica słynęła z humoru, oryginalnych stylizacji oraz mocnego makijażu. Po programie mieszkanka Leszna zrezygnowała z dotychczasowego wyglądu, wybierając m.in. delikatniejszy make-up oraz zmieniając kolor włosów. Niezmienne zostało zamiłowanie do telewizji, o czym może świadczyć niedawna aktywność Miemiec. Już wkrótce będzie ją można bowiem zobaczyć w… innym programie TV! Mowa o „Pamiętnikach z wakacji”, które wracają na „szklane ekrany” po dłuższej przerwie.

„Pamiętniki z wakacji”. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki? Emisja w TV4

Wspomniane już „Pamiętniki…” to paradokument, który był emitowany kilka lat temu. Przedstawiał historie osób wypoczywających na zagranicznych wyjazdach. W tym roku widzowie będą mogli obejrzeć nowe odcinki programu, a wyemituje je telewizyjna „Czwórka”. Pierwszy z nich trafi do TV4 w poniedziałek: 4 marca. W sieci pojawiły się już materiały zapraszające do oglądania projektu: w tym scena właśnie z uczestniczką programu: „Rolnik szuka żony”. Jak wynika z opisu, Jessica Miemiec we wspomnianym epizodzie wcieliła się w Romę. Jak wypadła? Odpowiedź poniżej!

Z informacji od nadawcy wynika, iż „Pamiętniki z wakacji” zajmą stałe miejsce w programie telewizyjnym: będzie można je śledzić od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 21:00. Nowością będą rozbudowane wątki –  losy bohaterów zostaną przedstawione nie w jednym, a w kilku odsłonach. Czekacie na nowe odcinki paradokumentu?

"Atomówki znów razem". Kandydatki Darka z "Rolnika" wspólnie spędziły weekend
Nicola, Natalia i Maria uczestniczyły w dziesiątej serii "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu programu udało im się zachować przyjacielskie stosunki. Niedawno Nicola na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcia z ich...

Oceń ten artykuł 0 0