Z anteny znikają popularne seriale. Zmiany w ramówce TVP1 i TVP2

W ramówkach TVP1 i TVP2 zanosi się na spore zmiany. Wkrótce z anteny zniknąć mają lubiane produkcje - polskie, ale i np. tureckie. Wiadomo, co ma je wówczas zastąpić.

TVP1 i TVP2 – zmiany w ramówce

Telewizyjne ramówki są zwykle przewidywalne, zdarza się jednak, że stacje wprowadzają w nich nieoczekiwane zmiany. Ostatnio było tak z powodu Świąt Wielkanocnych, a kolejna taka sytuacja czeka widzów w majówkę. Telewizyjne Jedynka i Dwójka nie będą pokazywać wtedy popularnych seriali. Mowa o tureckich telenowelach: „Zakazany owoc”, „Złoty chłopak”, „Dziedzictwo”, hiszpańskiej „Akacjowa 38”, a także lubianych polskich produkcjach.

Popularne seriale znikną z anteny

Po raz ostatni przed długim weekendem majowym TVP pokaże zagraniczne seriale we wtorek 30 kwietnia. Zostaną one pokazane zgodnie z planem: „Złoty chłopak” o 14.00 i „Dziedzictwo” o 16.05 w TVP1, a „Zakazany owoc” o 17.15 i „Akacjowa 38” o 18.45 w TVP2.

1 maja nadawane codziennie produkcje nie pojawią się już w ramówce. W środę w czasie, kiedy emitowane są zwykle „Złoty chłopak” i „Dziedzictwo”, TVP1 będzie pokazywać „Ogniem i mieczem”. TVP2 natomiast zamiast „Zakazanego owocu” i „Akacjowej 38” planuje nadawać komedię „Asterix na olimpiadzie”.

Również w czwartek 2 maja widzowie nie zobaczą egzotycznych produkcji. Na antenach Jedynki i Dwójki zastąpią je kolejno filmy: historyczny „Potop” i komediowy „Ptaszek na uwięzi”. W piątek 3 maja będzie miała miejsce analogiczna sytuacja. TVP1 pokaże „Pana Wołodyjowskiego”, a TVP2 – „Uciekającą pannę młodą”.

Nie będzie też „Barw szczęścia”

Na zmiany muszą przygotować się także fani polskich produkcji. Uwielbiane przez wielu widzów „Barwy szczęścia” również będą pokazywane inaczej niż zwykle. Zabraknie ich w ramówce TVP2 na 1 maja, ale 2 i 3 maja mają już być nadawane normalnie. Jak wynika z programu telewizyjnego dostępnego na stronie internetowej Telewizji Polskiej, w środę wieczorem emitowany będzie film sensacyjny „Spectre” – z tego powodu nie pojawi się też nowy odcinek „Na dobre i na złe”.

Oceń ten artykuł 0 3