Zaćmienie Słońca zwiastuje życiową rewolucję. Te 4 znaki zodiaku muszą się przygotować

Zaćmienie Słońca, nów Księżyca, a do tego retrogradacja Merkurego. W tym czasie na niebie dzieje się bardzo dużo. Jak to wpłynie na znaki zodiaku? Cztery z nich mogą spodziewać się nagłych zdarzeń i życiowych przełomów.

fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Zaćmienie Słońca – kiedy i gdzie?

Całkowite zaćmienie Słońca to rzadkie zjawisko i nic dziwnego, że budzi wielkie zainteresowanie. Wypada dość rzadko, a na dodatek jest widoczne tylko z niektórych miejsc na świecie. Na czym polega? To moment, w którym Księżyc znajduje się między Ziemią a Słońcem i tym samym zasłania gwiazdę. Jak podaje dziennikarz naukowy Karol Wójcicki, tegoroczny podniebny spektakl rozpocznie się o 20:07 i będzie widoczne z terytorium Meksyku. Punkt kulminacyjny przypadnie na godzinę 20:17 i to właśnie wtedy, w okolicach Nazas, sceny będą wyglądać jak z filmu! Dalej zaćmienie przejdzie przez terytorium Stanów Zjednoczonych, aż do Kanady. Zakończy się o 21:35 na północy Oceanu Atlantyckiego.

Zaćmienie Słońca ma również wpływ na znaki zodiaku. Tym bardziej, że towarzyszy mu faza nowiu Księżyca, a także retrogradacja Merkurego. Co to oznacza dla znaków zodiaku? Może dojść do prawdziwych rewolucji i przełomów życiowych!

Baran

Wszystko co teraz dzieje się na niebie ma miejsce w momencie, kiedy Słońce znajduje się właśnie w twoim znaku. Z pewnością nie możesz narzekać na nudę. Energia zaćmienia sprzyja pojawianiu się zupełnie nowych zadań, ale też ofert i propozycji pracy. Część z nich może całkowicie zmienić najbliższe planu czy nawet zmusić do życiowych przemian. Jest duża szansa na to, że będzie to krok naprzód.

Rak

Zaćmienie Słońca to w astrologii moment oznaczający odcięcie się od tego, co ciągnie w dół. W tym momencie masz więc szansę na pozytywne przewartościowanie swoich relacji. Dostrzeżesz wokół siebie ludzi, którzy pomagają ci się rozwijać i dzięki którym twoje życie nabiera barw. Jednocześnie może to być dobry czas na uwolnienie się od wszelkiej maści wampirów energetycznych czy fałszywych przyjaciół. Jedno jest pewne – czas zaćmień to u ciebie szansa na lepsze jutro.

Panna

Planowanie u ciebie to bardzo komfortowa przestrzeń. Miej gotowość na to, że czas zaćmienia Słońca będzie dla ciebie okazją do próby. Jak zareagujesz na niespodziewany przewrót? Horoskop zwiastuje okazje i niespodziewane propozycje, a także odnowienie więzi z przyjaciółmi z przeszłości. Chodzi o relację, która wzmocni cię na dłuższą metę.

Waga

Zaćmienie Słońca przy jednoczesnym nowiu Księżyca to dla znaków zodiaku czas dość przewrotny. Ty również musisz mieć się na baczności, bo taki układ ciał niebieskich zwykle wyśmieje wcześniej zakładane plany. Ale to okaże się dla ciebie lekcją – pozytywna spontaniczność wyrwie cię z twojej strefy komfortu i pokaże życie z innej perspektywy. Możesz wiele zyskać.

Luna zaśpiewała na żywo w Londynie. W komentarzach poruszenie
Luna ma za sobą kolejny występ na żywo. Tym razem polska reprezentantka miała okazję zaśpiewać w Londynie. Jak sobie poradziła? W komentarzach nie brakuje pozytywnych opinii!

Oceń ten artykuł 0 0