Zadziwiające zmiany w emisji "The Voice of Poland". Tego nikt się nie spodziewał

Fani programu "The Voice of Poland" muszą przygotować się na zmiany. Muzyczny show z Justyną Steczkowską, Lanberry, Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem nie będzie nadawany jak dotychczas. Szykuje się prawdziwa rewolucja w ramówce TVP2.

„The Voice of Poland” znów na antenie

Talent show „The Voice of Poland” od lat cieszy się popularnością i sympatią publiczności. Program doczekał się już trzynastu edycji – najnowsza jest emitowana na antenie TVP2 od zeszłej soboty. „The Voice of Poland” tradycyjnie rozpoczyna się etapem przesłuchań w ciemno. Występy uczestników ocenia w tej edycji jury w składzie: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron oraz debiutująca w obrotowym fotelu Lanberry.

Zmiany w emisji „The Voice of Poland”

Od początku nadawania „The Voice of Poland” telewizyjna Dwójka pokazywała zwykle po dwa odcinki programu w soboty po godzinie 20.00. Widzowie muszą przygotować się na zmiany, albowiem zanosi się na prawdziwą rewolucję w emisji „TVoP”. Roszady w ramówce powinny jednak ucieszyć fanów programu.

  • Już w najbliższą sobotę, 10 września 2022 roku o godzinie 20.00, miłośnicy „The Voice of Poland” zobaczą aż trzy premierowe odcinki. Na scenie zaprezentują się uczestnicy z województwa śląskiego, województwa kujawsko-pomorskiego oraz z Wileńszczyzny. Po raz pierwszy w historii produkcja programu udała się poza granice Polski, aby odkrywać muzyczne talenty wśród Polaków mieszkających na obczyźnie.
  • W następną sobotę, czyli 17 września, program będzie natomiast emitowany dopiero od godziny 21.00. W tym wydaniu usłyszymy głosy z województwa warmińsko-mazurskiego oraz małopolskiego. 
  • W sobotę 24 września o godzinie 20.00 widzowie ponownie będą mogli zobaczyć aż trzy odcinki „The Voice of Poland”. Podczas ostatnich już przesłuchań w ciemno zaśpiewają uczestnicy z Krakowa, województwa mazowieckiego oraz województwa opolskiego.

Po emisji wszystkich wymienionych odcinków poznamy pełny skład drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. Dodajmy, że dwa pierwsze odcinki trzynastej edycji „The Voice of Poland”, które pokazano 3 września, pokonały pod względem oglądalności propozycje konkurencyjnych stacji. 

W sobotni wieczór „The Voice of Poland” wygrał z pierwszymi odcinkami programów rozrywkowych jesiennej ramówki konkurencyjnych stacji. Pierwszy odcinek programu trzynastej edycji „The Voice of Poland” obejrzało według MOR średnio 1,8 mln widzów, a w momencie najwyższej oglądalności zgromadził 2,3 mln osób. Według NM program obejrzało średnio 1,5 mln widzów z udziałami na poziomie 13% w swoim paśmie 

– informuje Centrum Informacji Telewizji Polskiej.

Najbliższe (aż trzy!) odcinki „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę o godzinie 20.00 w TVP2. 

Oceń ten artykuł 0 0