Zaginęli po ataku w Manchesterze. Polka PROSI O POMOC w odnalezieniu rodziców

20-letnia Ola szuka swoich zaginionych rodziców, którzy zagięli po zamachu na koncercie Ariany Grande w Manchesterze. Udostępniajcie jej apel!

MSZ podało, że wśród osób zaginionych w zamachu w Manchesterze, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, są również obywatele Polski. Przypomnijmy, że w wyniku ataku terrorystycznego po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby, a blisko 60 jest rannych.

Wśród zaginionych osób znajdują się obywatele Polski mieszkający na stałe w Yorku - Angelika i Marcin Klis. Ich 20-letnia córka Ola zamieściła na Facebooku wpis, w którym prosi każdego o kontakt, kto ich widział. Dziewczyna nie ma z nimi kontaktu od czasu zamachu w Manchesterze. Córka zaginionej pary opublikowała aktualne zdjęcie rodziców. „Zostało zrobione wczoraj. Dokładnie tak byli ubrani” – pisze.

„Ciocia z wujkiem zawieźli Olę i jej młodszą siostrę Patrycję na koncert – na co dzień mieszkają w Yorku. Potem mieli je odebrać sprzed wejścia na koncert, ale się nie udało. To zdjęcie, które Ola dodała do swojego apelu ciocia zrobiła ledwie godzinę przed końcem koncertu” - tłumaczy Natalia, kuzynka Oli w rozmowie z Wirtualną Polską.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze