Zakochana i romantyczna. Kaczorowska pokazała intymne zdjęcie z mężem! FOTO]

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie narzeka na brak zajęć. Ambitna 31-latka z powodzeniem łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Ostatnio poświęca się sekretnemu projektowi, w który zaangażował się również jej mąż. Intymny kadr zakochanych jest zapowiedzią "nowego".

Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska-Pela ma wierne grono fanów. Aktorka, która dorastała na oczach widzów, od 1999 roku wciela się w postać Bożeny w "Klanie". Jednak praca przed kamerą nie jest jedyną jej pasją. Od lat z powodzeniem szlifuje umiejętności taneczne. Na swoim koncie ma wiele sukcesów i nagród. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Jej talent do tańca fani mogli podziwać w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym pojawiała się w roli trenerki w latach 2014-2018. Jej partnerami na parkiecie: Rafał Maślak, Łukasz Kadziewicz, Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski, Antek Smykiewicz i Krzysztof Wieszczek, z którym wygrała w trzecią edycję show.

Prywatnie 31-latka jest szczęśliwą żoną Macieja Peli, który również podziela jej pasję do tańca. Tancerze wzięli ślub jesienią 2018 roku. Rok później przywitali na świecie pierwszą córkę - Emilię, a w 2021 roku do rodziny dołączyła druga pociecha - Gabriela. 

Zakochani chętnie i regularnie publikują relacje na Instagramie, pokazując urywki z codzienności. Chętnie dzielą się ujęciami z sesji zdjęciowych, rodzinnych wyjazdów czy kulisami pracy. Ostatnio Agnieszka i Maciej poświęcają sporo czasu i zaangażowania wspólnemu projektowi. Jak na razie wszystko owiane jest tajemnicą, a 31-latka zdradza jedynie:

Nowe nadchodzi, marzenia się spełnia...

Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła intymny kadr z ukochanym

Zapowiedzią nowego, sekretnego projektu jest najnowsze wspólne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża. Tancerka opublikowała na swoim Instagramie intymne ujęcie autorstwa fotografa - Marka Podolczyńskiego. Czarno-białay kadr został opatrzony krótkim opisem:

Dobrze móc znów pracować najwięcej RAZEM. To będzie roztańczona jesień.

#staytuned #keepfingerscrossed - napisała pod zdjęciem Kaczorowska i zachęciła przy okazji swoich fanów do tego, by sprawdzili kulisy jej pracy nad nowym projektem w wyróżnionych relacjach. 

Fotografia zakochanych spotkała się z niezwykle entuzjastyczną rekacją internautów. Pod intymnym ujęciem pojawiło sie mnóstwo wirtualnych serduszek. Nie zabrakło też komentarzy pełnych komplementów. Co pisali obserwatorzy 31-latki?

Przepiękne zdjęcie
Piękni jesteście!!!
To jedno z najpiękniejszych zdjęć jakie w życiu widziałam MAGIA
Śliczni jesteście!!!
Cudownie
Piękna kobietka, żona, matka---chwilo trwaj

Oceń ten artykuł 0 0