Zakrwawiony i zapłakany Nikodem Rozbicki. Fani nie mają już wątpliwości: "Niegrzeczny" [FOTO]

29-letni aktor przyprawił swoich wielbicieli o szybsze bicie serc. Nikodem Rozbicki opublikował kadry, ukazujące własną poturbowaną twarz. Fotografie naprawdę wzbudzają niepokój, na szczęście młodemu artyście nic poważnego się nie stało. Całą prawdę o swoim przerażającym wyglądzie, wyjawił w krótkim wpisie.

Zakrwawiony i zapłakany Nikodem Rozbicki

Gwiazdor zamieścił w mediach społecznościowych dość zatrważającą serię ujęć. Kadry prezentują jego twarz pokrytą sińcami i krwią, sączącą się z nosa. Na pierwszym i drugim mrocznym zdjęciu ciało Nikodema Rozbickiego niemalże bezwiednie spoczywa w wannie. Aktor szybko rozwiał wszelkie wątpliwości internautów. Oczywiście są to fotografie z planu filmowego. Możemy się jedynie domyślać, że w najnowszej, jeszcze owianej tajemnicą, produkcji Nikodem wcielił się w postać, która umiera w dramatycznych okolicznościach, najpewniej mowa o morderstwie. Jeśli ktoś wystraszył się nie na żarty, znaczy to, że charakteryzacja i magia kina działają, a gra aktorska Rozbickiego idealnie dopełnia całości.  

Dzisiaj na planie krew, łzy i radość // #newproject #FL4UT4 #ADAŚ #TRICKSTER
– wyjaśnił Nikodem Rozbicki.

Fani nie mają już wątpliwości

Niedawno opublikowane ujęcia, mogły wzbudzić w fanach aktora wielki niepokój. Na szczęście, jak się okazało, internauci błyskawicznie zorientowali się w sytuacji i zasypali post humorystycznymi reakcjami. Część wielbicieli Nikodema Rozbickiego „płomiennie” skomentowała zamieszczone fotografie, tym samym pokazując, że – rzekomo – nie dała się nabrać na chytrą sztuczkę aktora:

Haha świetne! Dobrze, że dodałeś te dwie ostatnie foty.

Za dużo chyba nie pograłeś…      

3 zdjęcie the best!  

Raczej niegrzeczny.

Akurat tricksrer (oszust), to mój ulubiony typ bohatera.

Nikodem Rozbicki na celowniku

Ukończył studia w Instytucie Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej. Zadebiutował w filmie w reżyserii Katarzyny Rosłaniec „Bejbi blues”, w którym wcielił się w główną, męską rolę u boku Magdaleny Boczarskiej. Od tamtej pory zagrał w wielu produkcjach: „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” oraz w jego kontynuacji „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”. W 2016 roku wziął udział w piątej edycji programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie występował w parze z Agnieszką Kaczorowską. Odpadł w siódmym odcinku, zajmując szóste miejsce. Nikodem Rozbicki obecnie jest w nieformalnym związku z aktorką Julią Wieniawą.  

Czytaj też:

"Gratulacje". Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - dumni rodzice. "Niech rośnie"
Para aktorów Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dzielą się radosną nowiną! Zostali rodzicami. Zdjęcia opublikowane na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości, że zakochani są wniebowzięci...

Wieniawa spędza wczasy z "tajemniczym blondynem". Pokazała zdjęcie. Co z jej związkiem z Rozbickim? [FOTO]
Julia Wieniawa wybrała się na kolejny urlop. Na Malediwy poleciała z "tajemniczym blondynem". Czyżby w ten sposób chciała odnieść się do pogłosek o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim? Media w ostatnim...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze