Zapytali Serowską o ślub z Hakielem - tak odpowiedziała!

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się wiele spekulacji na temat możliwego ślubu Marcina Hakiela i jego obecnej partnerki, Dominiki. Para, która niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka, ponownie przyciąga uwagę. Tym razem wszyscy zastanawiają się nad ich potencjalną ceremonią ślubną. Jak na te plotki odpowiadają sami zainteresowani?

fot. East News
fot. East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - rozwód

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez długi czas tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Wszystko zmieniło się w marcu 2022 roku, gdy ogłosili swoje rozstanie. Kilka miesięcy później doszło do ich rozwodu.

Marcin Hakiel i Dominika Serowska spodziewają się dziecka

Dziś zarówno gwiazda serialu „M jak miłość”, jak i tancerz, mają nowe związki. Katarzyna Cichopek spotyka się z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim, natomiast Marcin Hakiel znalazł szczęście u boku Dominiki Serowskiej. Oboje chętnie dzielą się radosnymi chwilami na Instagramie, publikując zdjęcia i filmy. Niedawno Hakiel i Serowska ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Hakiel i Serowska odpowiedzieli na pytanie o ślub

Ostatnio ukochana Hakiela zorganizował na swoim Instagramie sesję Q&A.


Będzie ślub? - takie pytanie padło wprost od jednej z internautek.


Serowska, nie tracąc czasu, zwróciła się z tym samym pytaniem do swojego partnera.


Najstarsi górale tego nie wiedzą - rzucił zagadkowo tancerz.

Dominika ujawnia, jak Hakiel zareagował na wieści o ciąşy. "Zaczął się pakować"
Dominika Serowska i Marcin Hakiel spodziewają się dziecka. Para ogłosiła tę radosną nowinę w czwartek podczas branşowego eventu. Narzeczona tancerza postanowiła opowiedzieć o tym, jak jej partner zareagował na pozytywny wynik testu...

 

Oceń ten artykuł 4 4

Ogólna ocena Zapytali Serowską o ślub z Hakielem - tak odpowiedziała! to: 50% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.